Dzień Otwarty - Kurs Terapeuta Holistyczny

Dzień Otwarty To świetna okazja do spotkania z nauczycielkami Szkoły OdNowa, pod których okiem przyszli holistycy zdobywają wiedzę i szlifują swoje kompetencje terapeutyczne 😀

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w kursie Terapeuta Holistyczny – serdecznie zapraszamy Cię na bezpłatne spotkanie Dzień Otwarty, na którym poznasz dynamikę kursu, zagadnienia, które kurs porusza i istotę holistycznej terapii.

❤️Startujemy 11 października 2023 już o 10:15. Tradycyjnie zaczynamy zabiegami refleksologicznymi, które wykonają refleksolodzy Kliniki OdNowa.

Serie zabiegów odbędą się o 10:15, 11:15 oraz 12:15 (obowiązują zapisy na konkretne godziny).

❤️O 14:00 zapraszamy na spotkanie z Magdaleną Bosiacką-Machlus, terapeutką Totalnej Biologii i nauczycielką w Szkole OdNowa. Magda opowie o tajnikach swojej metody pracy, o holistycznym spojrzeniu na pacjenta, który przychodzi do gabinetu z objawami z ciała. Uczestnicy spotkania wezmą udział w praktycznym ćwiczeniu. To warsztat dla osób zainteresowanych udziałem w kursie Terapeuta Holistyczny oraz dla każdego, kto chciałby dowiedzieć się więcej o Totalnej Biologii.

❤️O 16:00 przygotowaliśmy dla was wyjątkowe spotkanie z Agnieszką Kamińską, terapeutką duchową, wokalistką i pedagogiem transformacji, która w Szkole OdNowa porusza ze studentami zagadnienia komunikacji z pacjentem, struktury energetycznej pacjenta oraz energetycznego BHP dla terapeutów. W ramach holistycznej Środy od Serca Agnieszka zdradzi tajniki holistycznej komunikacji z pacjentem i opowie, co sprawa, że holistyczna terapia jest tak skuteczna i jakie wyzwania stoją przed każdym terapeutą, który patrzy na pacjentów w perspektywy wielowymiarowej. To warsztat dla osób zainteresowanych kursem Terapeuta Holistyczny i dla każdego, kogo fascynuje zagadnienie medycyny holistycznej.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie i mailowo:

🗓️ 11 października 2023
📱 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Do zobaczenia! 😀

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl