Technika uwalniania emocji D. Hawkinsa - Warsztaty online

Technika uwalniania, zajmuje się stłumionymi emocjami. Jej twórca, psychiatra i nauczyciel duchowy David Hawkins uważa, że tłumione uczucia są przyczyną trudności doświadczanych w każdej ze sfer życia.

Na kolejnym spotkaniu z Techniką uwalniania, przyjrzymy się bezsilności. Bezsilność jest emocją, która obciąża nas znacznie bardziej niż lęk czy złość. Sprawia, że nie udaje się nam ruszyć do przodu, powoduje że chorujemy – wg Totalnej Biologii to właśnie poczucie bezsilności, w sytuacji przeżywanego konfliktu emocjonalnego, jest czynnikiem sprzyjającym pojawieniu się symptomu chorobowego.

Podczas warsztatów przejdziemy przez 40 – minutowy proces uwalniania negatywnych emocji, który jest autorskim pomysłem pracy tą techniką i powstał na bazie własnych doświadczeń prowadzącej. Kierując się stworzoną przez Hawkinsa Mapą Poziomów Świadomości, będziemy uwalniać emocje które nie służą naszemu życiu i zdrowiu – oprócz bezsilności są to między innymi lęk, poczucie winy, żal i złość.

Doktor Hawkins uważał, że na tyle reagujemy daną emocją, na przykład złością, na ile jest już w nas stłumionej złości. Źródło naszych uczuć jest wewnętrzne, a nie jak zazwyczaj sądzimy – zewnętrzne, bo na tę samą trudną sytuację, możemy zareagować na wiele różnych sposobów.

Metoda ta jest także drogą rozwoju świadomości, wraz z całą koncepcją Hawkinsa przynosi nowe spojrzenie na człowieka, a szerzej mówiąc, na życie. Uwalnianie trudnych emocji jest procesem – podróżą w głąb siebie, sprawia że porzucamy stare schematy, to, co nas więziło wewnętrznie. Prowadzi nas ku wolności wewnętrznej i poczuciu mocy. Gdy uwolnimy negatywne, stłumione wcześniej emocje widzimy świat bardziej poprzez akceptację i spokój. Odkrywamy, że w każdym z nas jest wewnętrzny nauczyciel, który prowadzi nas ku naszemu prawdziwemu Ja.

Spotkanie będzie miało 2 części:
✅ Pierwsza część – mini-wykład
✅ Druga część – zajęcia praktyczne techniki uwalniania.

👩 Prowadząca: https://odnowacentrum.pl/zespol/elzbieta-juszczyk/
Ela Juszczyk – psycholog. O technice uwalniania pisała w swojej książce, która jest dostępna przez stronę www.elajuszczyk.pl

🗓 TERMIN

19 czerwca, piątek
godz. 18.00-20.00

💸 CENA MINI-WARSZTATU : 90,00 zł

🛒 KUP BILET WSTĘPU

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

Zakup biletu i otrzymanie linku jest możliwe do godziny 18.00 w dniu warsztatów.

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

https://www.facebook.com/events/678333296077210/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl