Środa od serca

Środa od serca - Darmowy Projekt Terapeutów Kliniki OdNowa

Środa od Serca – Całkowicie bezpłatnie ❤️

To projekt od nas Terapeutów Kliniki OdNowa dla Ciebie, tego, który jest strudzony problemami samego Siebie. Tego, który potrzebuje wiary w Siebie samego. Tego, który potrzebuje zrozumieć swoje ciało. Tego, który może się przekonać, że Naturoterapia to sposób na życie to alternatywa, która wyzwala nowe pomysły na Siebie samego… To świadome podążanie w równowadze swojego życia.

Zapraszamy Cię na cały dzień aktywności: 🥳☯🌱🎓🥪

Zaczniemy od godz. 10.15
🔹refleksologia dla Ciebie – Twoich stóp dotkną nasi terapeuci, którzy wykonają dla Ciebie zabieg refleksologii stóp (35min) prosimy o zapisy na konkretną godzinę 🙂
– Katarzyna Nieznalska,
– Dagmara Tamborska,
– Aleksandra Pawłowicz,
– Sylwia Sobiesierska
– oraz Katarzyna Wojtysiak

🔹godz. 12.15.
Nasza nowa Terapeutka Anna Kamińska przeprowadzi Cię przez Odruchy Pierwotne, jakie powinny być w Tobie zintegrowane. Dowiesz się dla kogo jest taka Terapia.

🔹godz. 14.15
poznasz metodę pracy terapeutycznej jakim są ustawienia systemowe, nasza Specjalistka Agnieszka Marcyniuk pokaże Tobie praktyczne narzędzia do pracy własnej w codzienności

🔹godz. 16.15
poznasz czym jest Voice Healing Practice, rozpoznasz jak praca transformacyjna wykorzystująca uwalnianie głosem, ruchem i dźwiękiem, wpływa na jakość Twojego życia. Przedstawi ją dla Ciebie nasza Terapeutka Agnieszka Kamińska.

🔹godz. 19.30
Mrs Yin nagra z Wami „na żywo” nowy odcinek podcastu, pod tytułem „Spotkanie” to ekscytująca podróż, w którą wejdziemy wszyscy biorący udział w spotkaniu.

📌 Darmowe wydarzenie odbędzie się w Klinice OdNowa przy ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1)
🗓 12 października 2022 r.
🕥 g. 10:15

Zapraszamy serdecznie:
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl