Refleksoterapia Prowadzona

Weź udział w bezpłatnym webinarze
klinikaodnowa.clickmeeting.com/wprowadze…/register

Musisz wiedzieć, ze Refleksologia to naturalny zabieg, podarowany przez Matkę Ziemie, jaki nieświadomie przeprowadzamy każdego dnia, gdy tylko nasze stopy są wolne od obuwia.

Znajomość receptorów, punktów akupunkturowych, przepływających meridianów, płynącej w nich energii Qi stanowi o naszym przeżywaniu homeostazy, która buduje nasz dobrostan energetyczny, emocjonalny a także budujący jakość naszego organizmu w codziennych jego procesach.

Na tym spotkaniu Terapeutki wyjaśnia Ci jak ważne jest Twoje zrozumienie procesów jakie zachodzą w Tobie na linii choroba – emocje.

Zadamy Sobie pytanie
Dlaczego choroby uznane w świecie zachodnim wynikające z autoagresji poprzez REFLEKSOTERAPIĘ prowadzoną maja szanse na zrozumienie i odpuszczenie w ich intensywności objawów?
Dlaczego Twoje emocje tak mocno wpływają na Twoje samopoczucie, na przebieg choroby?
Dlaczego musisz pracować ze swoją postawa Ego, aby moc świadomie wspierać Siebie w codziennym życiu?

Izabela Milczarek przez ponad 9 lat intensywnej praktyki refleksologicznej chce podzielić się z Tobą wiedzą, która jest oparta na Studium przypadku, jaki zawdzięcza Reflekoterapii Prowadzonej.

Terapię tą, stworzyła poprzez obserwacje wielowymiarową na fundamencie Medycyny Chińskiej, wpływu emocji na energie Qi, relacji chorób zachodnich z perspektywy WuXingu, jak również indywidualnego zróżnicowania energetycznego w jakim potencjale rodzi się każdy z nas.

Ta poszerzona refleksologia wyszła z pod stymulacji receptorowej jak i tez zrozumienia człowieka w jego emocjonalno – energetycznym uwarunkowaniu.

To nowatorski zapis holistycznej pracy z Pacjentem, któremu w dzisiejszej nowej rzeczywistości jest potrzebny do codziennego życia.

Webinar, przeznaczony jest dla każdego kto chce wiedzieć coś więcej na temat Siebie i otaczającego go nowego Świata.

✅ Weź udział w bezpłatnym webinarze ➡ klinikaodnowa.clickmeeting.com/wprowadze…/register

🗓 12 wrzesień g. 20:20
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl