Psychobiologia czyli przywracanie zdrowia. Warsztaty z wykorzystaniem Techniki Uwalniania.

Zapraszamy na cykl warsztatów poświęconych problemom zdrowotnym. Tematem pierwszego spotkania będą alergie i choroby skóry.

Dzięki psychobiologii możemy dowiedzieć się jakie konflikty emocjonalne leżą u podłoża danej choroby, czy też chorób i trudnych zachowań naszych dzieci, a także problemów w związku. Uświadomienie sobie, niekiedy głęboko ukrytych emocji oraz związanych z nimi przekonań i zachowań, prowadzi do uruchomienia procesu zdrowienia.

Podczas warsztatów nie tylko będziemy przyglądać się konfliktom emocjonalnym, jakie leżą u podłoża alergii oraz chorób skóry , ale co najważniejsze – zajmiemy się ich rozbrajaniem czyli namierzaniem przekonań i uwalnianiem emocji z nimi związanych.

Psychobiologia jest połączeniem psychologii ( “psyche”- dusza lub jak niekiedy jest to tłumaczone “psychika”) z biologią czyli nauką o prawach rządzących żywym organizmem człowieka. Opiera się, a właściwie integruje, wiedzę którą daje nam Totalna Biologia, Recall Healing i Biologika. Koncepcja psychobiologii w połączeniu z Techniką Uwalniania, niejednokrotnie umożliwiła uwolnienie od konfliktów emocjonalnych, a w konsekwencji wyzdrowienie z choroby.

Prowadząca:
Ela Juszczyk – psycholog, absolwentka Akademii Psychobiologii Vedica
https://odnowacentrum.pl/zespol/elzbieta-juszczyk/

Od prowadzącej:
” W 2018 roku rozpoczęłam nową drogę w poznawaniu metod, które poprawiają jakość naszego życia, rozpoczynając szkolenie w Akademii Psychobiologii. To był niezwykły czas, mimo że początkowo wcale nie chciałam się tego podjąć.
Mój opór był związany z przekonaniem, że słuchanie wykładów o objawach, z pewnością nie będzie jakimś szczególnie ważnym dla mnie przeżyciem, jak na przykład wcześniejsze szkolenia, które polegały na doświadczaniu. Myliłam się, i to bardzo. Proces jaki przeszłam, szkoląc się w psychobiologii, był dla mnie jednym z najbardziej przemieniających okresów w moim życiu. Uświadomiłam sobie bowiem, że spostrzegam świat przez pryzmat różnych przekonań, które mnie ograniczają, odkryłam na jakim etapie życia one powstały i co było tego przyczyną.
Co to znaczy spostrzegać świat przez pryzmat ograniczających przekonań? Dla mnie to oznacza, że nie żyjemy wówczas w pełni swoim życiem i nie jesteśmy świadomi tego co tak naprawdę chcemy, a czego nie. Nie mamy w pełni dostępu do swojego prawdziwego Ja. Objaw – od zwykłego przeziębienia aż po ciężkie lub przewlekle choroby, jest jakby korkiem od butelki w którym to wszystko składujemy – obciążające nas przekonania i towarzyszące im trudne emocje.
O tym, że psychobiologia jest metodą która może nam pomóc w uwolnieniu objawu chorobowego, przekonałam się kilka miesięcy wcześniej, gdy po konsultacji psychobiologicznej odwołałam operację syna. Historię tą opisałam w książce “Lot ku wolności. O życiu psychologii i o tym, co działa.” (można ją kupić na mojej stronie elajuszczyk.pl klikając w zakładkę “Moje książki”).
Tak naprawdę nie chodzi tylko o objawy, mimo że to one są często punktem wyjścia do zmiany wewnętrznej. Psychobiologia wraz z Techniką Uwalniania trudnych uczuć prowadzi nas ku sobie, ku wewnętrznej prawdzie i lepszej jakości życia. Ustąpienie objawu jest wartością dodaną w całym tym procesie, chociaż początkowo to właśnie chęć wyzdrowienia motywuje nas do tego, aby przyjrzeć się temu dlaczego zachorowaliśmy. Szczególnie wówczas gdy medycyna akademicka jest bezradna.”

TERMIN:

5 listopada (czwartek), godz. 18.00-21.00

Warsztat online

CENA WARSZTATU: 150,00 zł

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

Zakup biletu i otrzymanie linku jest możliwe do godziny 18.00 w dniu warsztatów.

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl