Klinika OdNowa zaprasza na warsztat cykliczny

Mama i medytacja“🤰👶🥰

Spotkanie w mocy grupy Kobiet w ciąży, które pomoże nam połączyć się ze swoim ciałem, zlokalizować napięcia, rozluźnić je. Godzina w miękkości i otuleniu, w kontakcie z Matką Ziemią, tak by powrócić do równowagi. Czas uważności na siebie, spokoju, relaksu i samomiłości.

Mama i medytacja to spotkanie na którym będziemy dla siebie, bo w końcu szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko! Podziękuje Ci za to Twój umysł, podziękuje Ci za to Twoje ciało.

👱‍♀️ Monika MIA Nowacka – medytacje od kilku lat pomagają mi w połączeniu ze sobą. Ten pogłębiony kontakt sprawia, że żyję bardziej świadomie, rozumiem swoje potrzeby. Uwielbiam pracę z emocjami i ciałem, która przynosi mi wiele satysfakcji. Jestem fotografem z pasji i wykształcenia, co pozwala mi dostrzec więcej w drugim człowieku. Głęboko odczuwam energię innych ludzi i świata. Od dłuższego czasu przyciągał mnie temat pracy z kobietami, stąd tworzyłam warsztaty, sesje zdjęciowe dla kobiet, Kręgi kobiece. Prywatnie – przyszła mama, stąd też doskonale rozumiem potrzeby kobiety w ciąży. 🥰

🗓 Terminarz:
Terminy: w każdy poniedziałek o 11:00 i w każdy czwartek o 10:00

📌 Miejsce Warsztatu:
Warsztat odbędzie się w Klinice OdNowa przy ul. Konrada Leczkowa 1, w Gdańsku Wrzeszczu

💸 20 zł płatne na miejscu

📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 tel/sms (+48) 509 614 409

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl