“Ja też jestem w tej relacji – Wszystko o związkach.”

WPROWADZENIE

Terapeutki Kliniki OdNowa zapraszają na nowy 6-odcinkowy cykl bezpłatnych webinarów

Wspólną przygodę rozpoczniemy 04.10.2021 o godz. 20.20

Webinar odbędzie się bezpłatnie

Dzisiejszy świat zaburza nam percypowanie dawania i brania, a przez to zaburza nam relacyjność w związkach. Do naszej Kliniki przychodzi coraz więcej pacjentów, którzy nie radzą sobie w bliskości i zaufaniu do partnera.
Związki, które trwają latami „nagle” się rozpadają. Partnerzy „nagle” w realiach lockdown’u mają zaburzoną komunikację. Relacja staje się czymś co rani, pogłębiając niskie poczucie wartości partnerów, a tym samym utrudniają budowanie bezpieczeństwa na łonie rodziny…
W gabinetowych przestrzeniach Pacjent opowiadający swoją historię związku, konfrontuje się najczęściej pytaniem do samego Siebie: “Dlaczego? przecież ja też jestem w tej relacji, a to właśnie mi się przydarza…”, a potem jak kaskada lecą kolejne pytania, o to że…

🔹 ja też mam prawo do konfrontacji związku
🔹 mi też nie podoba się to co czuję
🔹 ja też czuję urazę do partnera
🔹 ja czuje się w mojej relacji nieszczęśliwa
🔹 ja już po prostu dłużej tak nie mogę

I wtedy jest tzw. pass… albo uciekamy w przypadkową relacje z kimś „nieznajomym” lub „znajomym” , wikłając się w zdrady na poziomie emocjonalnym i fizycznym, zapędzając się w kozi róg, tego co nie uniknione… rozpadu relacji, rozwodu i całej masy trudnych emocji związanych z gniewem, rozczarowaniem, bólem, cierpieniem.
Dlatego, Terapeutki Izabela Milczarek i Sylwia Keampf poprowadzą Cię w tym trudnym dla Ciebie czasie, abyś mógł stanąć w prawdzie do tego co dla Ciebie trudne.
Zadadzą Ci te właściwe pytania, które ukierunkują emocje, na rozwiązanie Twojego problemu w relacji, po to abyś umiał we właściwy sposób wypracować, to co będzie odpowiednie dla Ciebie i Twojego partnera.

Izabela Milczarek
Międzynarodowy Dyplomowany Refleksolog w The International Academy of Reflexology & Maridian Therapy. Praktyk Medycyny Chińskiej w specjalizacji Fitoterapia, w 2015 w prowadzeniu Prof Li Jie, dr Wang odbyła Staż Kliniczny w Szpitalu Qingadao w Chinach a w 2016 w prowadzeniu Prof Li Jie odbyła Program Master Jing Gui Yao Lue – Podstawowe Receptury ze złotego kufra.

Magister Psychologii Zarządzania, Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od 2013 prowadzi Klinikę OdNowa Centrum Refleksoterapii, gdzie na co dzień pracuje z pacjentami w zakresie holistycznej opieki poprzez integracje Ciała, Umysłu i Ducha.

Sylwia Kaempf
Dyplomowany terapeuta i praktyk metafizyczny oraz członek MSEC- Metaphysical Society for the Expansion of Consciousness. Z sukcesem ukończyła dwuletnie studia na School of Metaphysics w Anglii oraz studia podyplomowe trenerskie metafizyczne (educator, pedagog, nauczyciel). W pracy wykorzystuje wiedzę, intuicje i doświadczenie życiowe, bo wierzy, że w ten sposób jest w stanie pozostać autentyczna i skutecznie inspirować innych do odkrywania swojej prawdy.

📌 Transmisja na żywo – Zarejestruj się:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/-ja-tez-jestem-w

🗓 Poniedziałek 04.10.2021 – godz. 20.20

📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 tel. + 48 509 614 409
🌐 https://odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl