“Ja też jestem w tej relacji” – Wszystko o związkach.

Rozpad relacji

Terapeutki Kliniki OdNowa zapraszają na 2 odcinek cyklu bezpłatnych webinarów

Zapraszamy 11.10.2021 o godz. 20.20 Webinar odbędzie się bezpłatnie

Twój Dom, kiedy przestajesz się porozumiewać w miłosnej narracji z partnerem, przestaje być oaza spokoju, wytchnienia czy bezpieczeństwa. Zaczynasz widzieć w swoim partnerze, kogoś kogo nie znasz. Zaczynasz słyszeć słowa, których nie rozumiesz. Wreszcie zaczynasz przesiadywać sam każdego wieczora, bo albo Twojego partnera nie ma po raz kolejny w domu albo jest „po prostu” bardzo zmęczony i poszedł spać.

🔹 Oddalenie
🔹 Brak rozmów
🔹 Brak uważności na Siebie
🔹 Brak wspólnych celów, gdy słyszysz .. zrób tak jak uważasz… bo mi jest obojętne

To właśnie wtedy najbardziej się gubisz.
To wtedy tracisz grunt pod stopami.
To właśnie wtedy zaczynasz krzyczeć… że też jesteś w tej relacji i Ci się to NIE PODOBA.

Brak równowagi, pomieszanie emocji, zgubienie rodzinnych priorytetów powoduje że nie widzisz lub nie chcesz zobaczyć, że Twoja relacja przechodzi kryzys..
Ten kryzys potrzebuje rozwiązania.
Ten kryzys potrzebuje zaopiekowania.
Ten kryzys potrzebuje Prawdy – JAK JEST W TWOIM ZWIĄZKU

Dlatego, Terapeutki Izabela Milczarek i Sylwia Keampf poprowadzą Cię w tym trudnym dla Ciebie czasie, abyś mógł stanąć w prawdzie do tego co dla Ciebie trudne.
Zadadzą Ci te właściwe pytania, które ukierunkują emocje, na rozwiązanie Twojego problemu w relacji po to, abyś umiał we właściwy sposób wypracować, to co będzie odpowiednie dla Ciebie i Twojego partnera.

Izabela Milczarek
Międzynarodowy Dyplomowany Refleksolog w The International Academy of Reflexology & Maridian Therapy. Praktyk Medycyny Chińskiej w specjalizacji Fitoterapia, w 2015 w prowadzeniu Prof Li Jie, dr Wang odbyła Staż Kliniczny w Szpitalu Qingadao w Chinach a w 2016 w prowadzeniu Prof Li Jie odbyła Program Master Jing Gui Yao Lue – Podstawowe Receptury ze złotego kufra.

Magister Psychologii Zarządzania, Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Od 2013 prowadzi Klinikę OdNowa Centrum Refleksoterapii, gdzie na co dzień pracuje z pacjentami w zakresie holistycznej opieki poprzez integracje Ciała, Umysłu i Ducha.

Sylwia Kaempf
Dyplomowany terapeuta i praktyk metafizyczny oraz członek MSEC- Metaphysical Society for the Expansion of Consciousness. Z sukcesem ukończyła dwuletnie studia na School of Metaphysics w Anglii oraz studia podyplomowe trenerskie metafizyczne (educator, pedagog, nauczyciel). W pracy wykorzystuje wiedzę, intuicje i doświadczenie życiowe, bo wierzy, że w ten sposób jest w stanie pozostać autentyczna i skutecznie inspirować innych do odkrywania swojej prawdy.

📌 Transmisja na żywo – Zarejestruj się:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/-ja-tez-jestem-w

🗓 Poniedziałek 11.10.2021 – godz. 20.20

📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 tel. + 48 509 614 409
🌐 https://odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl