Dbam o Siebie Holistycznie - Rozbrajam się

Weź udział w bezpłatnym webinarze
klinikaodnowa.clickmeeting.com/wprowadze…/register

Kiedy patrzysz na Siebie w lustrze, Widzisz całość swojej natury , a nie tylko jej fragment.

Jesteś jednak nauczony, poprzez teraźniejszy świat patrzeć na Siebie tylko z poziomu swojego ciała, które choruje i poprzez objaw jaki ono generuje kontaktujesz się z lekarzem danej specjalizacji, aby wziął Twój stan pod ekspercka lupę.

Kiedy jednak syndromy nie są aktywne na tego rodzaju pomoc, zaczynasz poszukiwać przyczyn swojego stanu.

W tym momencie stajesz się holistycznym detektywem, który szuka przyczyny swojego stanu u wielu specjalistów, wielu dziedzin.

Olśnienie przychodzi wtedy, gdy stajesz w progu tego wielkiego Wiedzenia, jaki Ci daje kontakt z Diagnoza Holistyczna, którą zrozumiesz badając swoją strukturę energetyczną.

Takim specjalista, który podąża za Twoją historia życia jest Terapeuta Holistyczny, który swoją wiedzę buduje wielowymiarowo stając się naturalnym internista, który wskaże Ci właściwy drogowskaz do uzdrowienia.

Diagnoza Holistyczna określa Twój osobisty Status Swojego Ja w którym jesteś w Tu i Teraz, pomagając Ci w codziennym utrzymaniu swoich nawyków, mechanizmów, przekonań na swój temat, tworzących Twoja Integralna cześć Siebie.

👩‍🦰 Izabela Milczarek i Agnieszka Kamińska
Pokażą Ci jak rozbroić swoje zastoje o jakich wiesz na swoim poziomie Tu i Teraz. Używając wiedzy meridianologicznej oraz Voice Healing Practice zdefiniują na nowo, to co Cię blokuje, to co nie pozwala Ci wyrazić Siebie na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha. Wiedza ta,pozwoli Ci dokonać odkrycia w Tobie całej wielkiej energii Qi, która poprzez stosowne wibracje tonów określanych megahercami spowoduje uwolnienie Siebie, w każdej trudnej sytuacji dnia codziennego.

Webinar, przeznaczony jest dla każdej osoby, która chce Wiedzieć o Sobie więcej, aby w świadomy sposób dbać o Siebie i swoich najbliższych.

✅ Weź udział w bezpłatnym webinarze ➡ klinikaodnowa.clickmeeting.com/wprowadze…/register

🗓 15 wrzesień g. 20:20
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl