Warsztaty

Czy chcesz wyrazić emocje w niestandardowy sposób i stworzyć swój magiczny totem, który będzie wspierał Twoją moc każdego dnia? Mamy wyjątkową propozycję: zapraszamy Cię do udziału w warsztacie malowania przy sztalugach, jakiego jeszcze nie było. Magdalena Bosiacka-Machlus wzniesie arteterapię na nowy poziom i pomoże Ci stworzyć magiczny obraz o wyjątkowej mocy.

Arteterapia to wyjątkowy rodzaj terapii przez sztukę. Malując intuicyjnie, wyrażamy ukryte emocje, a to powoduje, że zaczynamy rozumieć siebie samych na zupełnie nowym poziomie, bez oceniania. Malowane w nurcie arteterapii obrazy mówią o nas więcej, niż setki słów. 

Obraz, który namalujesz jak prawdziwy malarz – na płótnie, przy sztalugach – będzie Twoim połączeniem z mocą wszechświata. 

Proces twórczy będzie jednocześnie procesem odkodowywania przeszkód na Twojej drodze i transformowania ich w atrybuty Twojej siły. Odzyskasz sprawczość, kreatywność i determinację w działaniu.

Początek transformacji będzie zwróceniem się ze świata zewnętrznego do waszego wnętrza. Wykonasz to poprzez medytację z relaksacją. Następnie uwolnisz emocje, odszukasz w sobie to, co utrudnia Ci podążanie szczęśliwą ścieżką i przekształcisz to w swój totem. Obraz totemiczny zabierzesz ze sobą do domu – będzie Cię chronić i dawać moc każdego dnia. 

Jeśli chcesz wyrazić emocje w niestandardowy sposób pod okiem fantastycznej terapeutki i wrócić do domu z wyjątkowym obrazem totemicznym – ten warsztat jest dla Ciebie. Pamiętaj: liczba miejsc jest bardzo ograniczona!

💁‍♀️ Warsztat poprowadzi Magdalena Bosiacka-Machlus, terapeutka Totalnej Biologii i arteterapii.
Więcej o terapeutce tutaj 👇
odnowacentrum.pl/zespol/magdalena-bosiacka-machlus/

⏳Czas trwania: ok. 3 godzin
🗓  Piątek 18:00, 7 lipca 2023 r.
📍ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1) Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii
💸 Koszt: 444 zł (w cenie płótno, farby akrylowe i sztaluga do dyspozycji)

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 177 zł na konto:
28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
Centrum Medycyny Naturalnej
ul. Sosnowa 6D 83-010 Jagatowo, Straszyn
Reszta kwoty (267 zł) do zapłacenia przed warsztatem na miejscu – płatne gotówką lub kartą podczas warsztatu.

📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 (+48) 509 614 409
🌐 https://odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl