webinar

WEBINAR NR. 3

Agata Zabiega-Heese i Iza Milczarek
“Dotyk, który wyzwoli twoje dziecko” 👀

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest terapią, którą najczęściej wykonuję w swoim gabinecie, również tym najmłodszym pacjentom, nawet niemowlętom. 

Terapia ta wspomaga prawidłowy przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego przez delikatny dotyk w obrębie czaszki, klatki piersiowej, przepony, miednicy i kości krzyżowej. Powoduje to głęboki relaks i umożliwia regenerację centralnego układu nerwowego.

Mały pacjent po zabiegu zwykle jest rozluźniony, może również zasnąć w trakcie terapii. Natomiast w przypadku, gdy następuje rozwiązanie traumatycznego przeżycia, terapii mogą towarzyszyć mimowolne ruchy ciała, drgania, zmiany rytmu oddechowego, reakcje emocjonalne typu śmiech, płacz, zmęczenie. Następuje uwolnienie uwięzionych w ciele trudnych emocji.

Terapia czaszkowo-krzyżowa jest ostatnim etapem diagnozy holistycznej dla dzieci

Podczas diagnozy holistycznej określę i wspomogę prawidłowy przepływ płynu mózgowo-rdzeniowego, który dociera do każdej komórki ciała. Przez delikatny dotyk w obrębie czaszki, klatki piersiowej, przepony, miednicy czy kości krzyżowej zostanie nadany kierunek, w którym ciało dziecka będzie mogło odnaleźć równowagę i spokój dzięki rozluźnieniu struktur na różnych poziomach. Terapia umożliwi regenerację centralnego układu nerwowego i powrót do równowagi. 

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o tajemnicach, które może skrywać w ciele twoje dziecko, zapraszam cię do udziału w webinarze, w którym z Izą Milczarek odpowiem na wszystkie pytania i wątpliwości. 

Opis całego cyklu:

DIAGNOZA HOLISTYCZNA DLA TWOJEGO DZIECKA - KROK PO KROKU

Drogi Rodzicu,

Zapraszamy cię do wspólnej podróży ścieżką świadomej profilaktyki zdrowia, w którą wyruszysz razem ze swoim dzieckiem. Jeśli jako rodzic borykasz się z szeroko rozumianymi problemami zdrowotnymi swojego dziecka: powracającymi chorobami, problemami z wyrażaniem emocji i koncentracją, napięciami w ciele i wieloma innymi trudnościami, które budzą w tobie niepokój – te webinary są dla ciebie. Przybliżymy ci mechanizmy, które kierują twoim dzieckiem, byś lepiej mógł je zrozumieć.

Już czas spojrzeć na swoje dziecko z perspektywy wielowymiarowej, aby dosięgnąć korzenia przyczyn chorób, jakie pojawiają się w życiu tak młodego człowieka.

Każdy z Was umie patrzeć na objawy, które powodują wiele strachu o życie dziecka, a ten strach buduje niezrozumienie przyczyn, dlaczego Twoje dziecko akurat Teraz zachorowało, akurat Teraz zmieniło swoje zachowanie.

Ten brak zrozumienia mechanizmów, które rządzą rozwojem dziecka powoduje pogłębianie się problemów, które swoje apogeum będą miały w wieku nastoletnim.

Małe dziecko nie umie sobie samo pomóc, więc odpowiedzialność za jego dobre samopoczucie spoczywa na rodzicu.

Dlatego wychodzimy naprzeciw waszym potrzebom z unikatową diagnozą holistyczną dla dzieci – od 0 do 12 lat. To kilkuetapowa diagnoza prowadzona kolejno przez trzy terapeutki: Izę Milczarek, Agatę Zabiega-Heese i Annę Kamińską w oparciu o wiedzę m.in. z zakresu medycyny chińskiej, refleksoterapii, terapii odruchów pierwotnych, kinezjologii i terapii czaszkowo-krzyżowej.

Diagnoza ma na celu wskazanie głębszych przyczyn stanu w jakim znajduje się dziecko i ułożenie procesu naprawczego, aby dziecko funkcjonowało zgodnie ze swoją naturą i dla swojego pożytku. Terapeutki będą czuwać nad realizacją systematycznej pracy krok po kroku w celu przywrócenia właściwych i zrównoważonych odruchów dziecka.

Podczas webinarów opowiemy o metodach, które stosujemy w swoich gabinetach w pracy z najmłodszymi pacjentami. Wskażemy ci ścieżkę, rozwiejemy wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania.

Prowadzące

🙋‍♀️ Izabela Milczarek

Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły OdNowa.

🙋‍♀️ Anna Kamińska

Specjalistka terapii czaszkowo-krzyżowej oraz  terapii neurotaktylnej i terapii integracji odruchów wg S. Masgutowej. Ukończyłam kurs kinezjologii edukacyjnej wg P. Dennison, tzw. Brain Gym. Z pasją przynosi ulgę kobietom w ciąży, masując je. Ma doświadczenie w Kinetic Control, metodzie FITS, czyli kompleksowej diagnostyce i terapii wad postawy i skolioz. Ukończyła kurs funkcjonalnej terapii manualnej, poznała również technikę uwalniania mięśniowo-powięziowego.

🙋‍♀️ Agata Zabiega-Heese

Terapeutka terapii Czaszkowo-Krzyżowej, terapii Polarity oraz Access Bars®. Uwielbia obserwować ludzi oraz patrzeć na nich jak na piękną całość. Wierzy w to, że każde ciało, każdy umysł jest jedyny w swoim rodzaju i potrzebuje indywidualnej opieki, wsłuchania się w jego potrzeby. Jej umiejętności pomogą odnaleźć spokój i chwilę wytchnienia od codziennego zgiełku.

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl