Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Czas Twojej przemiany)

Czas przemiany jest dla nas najtrudniejszym elementem świadomego rozwoju, bo odziera nas z mechanizmów i obserwacji ze świata zewnętrznego oraz obserwacji samych siebie i naszych wniosków, kim jesteśmy.

Czy jako człowiek zastanawiasz się, że jesteś efektem różnych zjawisk, wpływów, zastojów, nadmiarów i niedoborów? To wszystko jest związane z twoją przemianą – to kim byłeś jak miałeś 3 latka, a kim jesteś kiedy masz 30 lat jest zupełnie czymś innym. Zmiana dzieje się cały czas, a to nie zawsze jest uświadomione. Grunt, żeby twoja przemiana w dorosłym życiu była efektem twoich świadomych obserwacji samego siebie.

Do tej pory byliśmy bardzo skoncentrowani na opinii z zewnątrz – rodziców, pracodawcy, partnera, dzieci. Gdy wchodzimy na ścieżkę rozwoju, zaczynamy obserwować i łączyć kropki, a to daje nam dużo informacji na nasz temat.

Musisz chronić swoje życiodajne QI, ale zrobisz to tylko jako świadomy siebie, gdy zrozumiesz siebie w każdym aspekcie. Podążając do swojej przemiany będziesz musiał zacząć obserwować swoje ciało i emocje pojawiające się w konkretnych momentach. Nie będzie to droga usłana różami, ale warto stanąć do prawdy o sobie i dokonać przemiany na swoich warunkach. Opowiem ci, jak świadomie przejść przez ten proces.