Widzieliśmy się w Miasteczku OdNowa!

20 lipca jeszcze długo będziemy wspominać jako wyjątkowy, emocjonujący dzień. Dla całej Kliniki i Szkoły Terapeutów OdNowa był to dzień pełen niezwykłych wrażeń, cudownej zabawy i odrobinki stresu – czy się uda? Na szczęście udało się!

Miasteczko OdNowa, które zbudowaliśmy z Wami w gdańskim Parku Steffensa okazało się sukcesem, który nam się nawet nie śnił. Mamy z babciami, ojcowie z dziadkami, siostrzenice z ciociami, przyjaciółki i przyjaciele przybyli licznie do naszego Miasteczka, aby zwiedzać jego dzielnice i zgłębiać tajniki naturoterapii. Przeszliście się Ścieżką Refleksologiczną, poznaliście Akupunkturę, Bioenergoterapię czy Terapię czaszkowo-krzyżową – a to dopiero początek!

Wasze dzieci świetnie bawiły się w Wiosce Dziecięcej, odwiedzając Roboplanetę i bawiąc się w tańce-turlańce z Kasią i Marysią. Były eksperymenty, zajęcia plastyczne i mnóstwo, mnóstwo radości!

Wszystkie te chwile umiliła nam muzyka Vibraciones de Amor i MamJazza – super zespołów, które w strefie relaksu odprężyły nasze Ciała, Dusze i Umysły.

Przez cały ten czas nasi refleksolodzy pracowali nad pobiciem Rekordu Polski w Największym Zabiegu Refleksoterapii – i dzięki Wam zrobiliśmy to!

Nasz rekord to:
8 godzin

15 stanowisk

20 terapeutów-refleksologów

255 Pacjentów

510 szczęśliwych stóp

A szczęśliwe stopy to zdrowe ciało i ukojona dusza!

Kochani, zobaczcie, jak wyglądało nasze Miasteczko OdNowa – mamy nadzieję, że wspólnie powtórzymy nasz sukces już wkrótce!