Tajemnice jakie skrywa Twój mózg

TOTALNA BIOLOGIA
KROK PO KROKU

“Tajemnice jakie skrywa Twój mózg” 🧠 – Webinar

📆 14.02.2023 g. 19:00
💻 Zarejestruj się na bezpłatny webinar:
klinikaodnowa.clickmeeting.com/-tajemnic…/register

📆 21.02 “Co chce Ci powiedzieć Twoje ciało?
klinikaodnowa.clickmeeting.com/-co-chce…/register

🔸OPIS:
W Totalnej Biologii/Recall Healingu wychodzimy od tego, w jaki sposób działamy na poziomie biologicznym.

Rozpatrujemy to w jaki sposób mózg łączy się z ciałem i szukamy odpowiedzi na pytanie: na co mózg chce zwrócić naszą uwagę, dając nam objawy z ciała?

Wszystkie emocje, które są dla nas zbyt trudne do niesienia w psychice, mózg automatycznie może przenieść na poziom ciała, żeby dać nam chwilową ulgę i czas, byśmy zajęli się przyczyną.

Niestety wielokrotnie nie mamy świadomości, że nasza psychika i ciało działają w takiej współpracy i zajmujemy się jedynie symptomami, zapominając o przyczynie. Tymczasem chodzi nie tylko o eliminację symptomów, a odnalezienie i uleczenie emocjonalnego źródła problemów.

Choroba nie jest naszym wrogiem – to swoista prośba ciała o uwagę i opiekę.
Kiedy nasze oczy chorują, zwróćmy uwagę na to, co powoduje cierpienie, kiedy na to patrzymy.
Gdy objawem z ciała jest astygmatyzm, zatrzymajmy się, żeby pomyśleć czy jest ktoś kogo kochamy i jednocześnie nienawidzimy.

Zgłębiając i rozwiązując tajemnice, które skrywa przed nami nasz mózg, jesteśmy w stanie uleczyć ciało, wrócić do równowagi energetycznej i życia w swojej pełni.

🙋‍♀️ Prowadząca: Magdalena Bosiacka-Machlus
16 lat temu zaczęłam szukać sposobów na poprawę jakości życia.

Swoją wiedzę w zakresie Recall Healing i Totalnej Biologii zdobyłam przede wszystkim u Gilberta Renaud i Michelle LaMasa Dawson. Głodna wiedzy zdobyłam międzynarodowy certyfikat Facylitatora Recall Healing. Jestem również dyplomowaną Arteterapeutką i Magistrem Sztuki.

Sztuka, i cały proces tworzenia, jest ze mną od zawsze. Doceniam jej zbawienny wpływ na nasz system nerwowy, często wybieram właśnie sztukę jako moje narzędzie terapeutyczne.

Stworzyłam autorski cykl warsztatów arteterapeutycznych, w których zapraszam do poznawania siebie w trakcie tworzenia sztuki, przy kojących dźwiękach, w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

Dziś mam 48 lat i cieszę się dużo przyjemniejszym i szczęśliwszym życiem niż kiedyś. Jestem szczęśliwą żoną i równie szczęśliwą mamą dorosłego już syna. Odkryłam źródło życiowej harmonii i z satysfakcją dzielę się tym z innymi. Mam tyle do pokazania!

A w chwilach spokoju, by być jeszcze bliżej siebie, gram na swoim RAV vast, czyli metalowym bębnie. Piękne doświadczenie!

✅ Zapraszam Was na mój webinar z cyklu “Biologia totalna krok po kroku” gdzie drugim krokiem będzie poznanie tajemnic, które skrywają nasze mózgi.

📆 14.02.2023 g. 19:00
💻 klinikaodnowa.clickmeeting.com/-tajemnic…/register
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl