TOTALNA BIOLOGIA
KROK PO KROKU

“Co chce Ci powiedzieć Twoje ciało?” 👂👃👀 – Webinar

📆 21.02.2023 g. 19:00
💻 Zarejestruj się na bezpłatny webinar:
https://klinikaodnowa.clickmeeting.com/-co-chce…/register

🔸OPIS:
W procesie uzdrawiania według Totalnej Biologii/Recall Healingu kluczowe jest ustalenie, jakie mamy objawy z ciała. Kiedy dokładnie je określimy, jesteśmy w stanie wskazać, w których obszarach tkwiły nasze nierozwiązane konflikty.

Przykładowo, kiedy przybieramy tu i tam, nasza waga wskazuje według nas za dużo kilogramów. Należy wówczas określić, w której części ciała zgromadził się ten nadmiar.

Kiedy np. mamy grube kostki, może to oznaczać, że z jakiegoś powodu mamy strach przed byciem szczupłym. Być może babcia ciągle nam powtarzała “nie możesz być taka/taki chudy bo się rozchorujesz”. Odblokowanie sekretów, które doprowadziły do naszej dolegliwości, uaktywnia procesy zdrowienia.
Wszyscy mamy podświadomość, ale tylko nieliczni wiedzą, jak wielką rolę spełnia ona w kreowaniu naszej rzeczywistości.

Jeśli w podświadomości jest upchanych dużo nierozwiązanych spraw, wtedy zużywamy zbyt wiele energii życiowej. W efekcie tego jesteśmy wyczerpani, często cierpimy na bezsenność i mamy nieodparte wrażenie, że wciąż wchodzimy w te same niewygodne historie.

W czasie sesji wyciągamy z podświadomości to, co nieuświadomione i robimy przestrzeń na nowe możliwości i świeże, entuzjastyczne podejście do życia. Napełniamy się energią i powracamy do naszej prawdziwej natury – w końcu odkrywamy, kim jesteśmy.

🙋‍♀️ Prowadząca: Magdalena Bosiacka-Machlus
16 lat temu zaczęłam szukać sposobów na poprawę jakości życia.

Swoją wiedzę w zakresie Recall Healing i Totalnej Biologii zdobyłam przede wszystkim u Gilberta Renaud i Michelle LaMasa Dawson. Głodna wiedzy zdobyłam międzynarodowy certyfikat Facylitatora Recall Healing. Jestem również dyplomowaną Arteterapeutką i Magistrem Sztuki.

Sztuka, i cały proces tworzenia, jest ze mną od zawsze. Doceniam jej zbawienny wpływ na nasz system nerwowy, często wybieram właśnie sztukę jako moje narzędzie terapeutyczne.
Stworzyłam autorski cykl warsztatów arteterapeutycznych, w których zapraszam do poznawania siebie w trakcie tworzenia sztuki, przy kojących dźwiękach, w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

Dziś mam 48 lat i cieszę się dużo przyjemniejszym i szczęśliwszym życiem niż kiedyś. Jestem szczęśliwą żoną i równie szczęśliwą mamą dorosłego już syna. Odkryłam źródło życiowej harmonii i z satysfakcją dzielę się tym z innymi. Mam tyle do pokazania!

A w chwilach spokoju, by być jeszcze bliżej siebie, gram na swoim RAV vast, czyli metalowym bębnie. Piękne doświadczenie!

✅ Zapraszam Was na mój webinar z cyklu “Biologia totalna krok po kroku” gdzie trzecim krokiem będzie wiedza na temat tego, co chce powiedzieć Ci Twoje ciało.

📆 21.02.2023 g. 19:00
💻 https://klinikaodnowa.clickmeeting.com/-co-chce…/register
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl