Krąg Zaufania Nie jesteś sam

Serdecznie zapraszamy na cykliczne spotkania warsztatowe, na których będziemy rozmawiać, doświadczać i transformować to, co się pojawia w naszych sercach i w naszych duszach na co dzień, często tylko w zaciszu naszych osamotnionych w tym serc.

  • Usiądziemy w Kręgu, aby głośno mówić o tym co nie wypowiedziane, nie nazwane, a wymaga utulenia, usłyszenia i zrozumienia.
  • Będziemy dzielić się i wspierać siebie nawzajem w tym co się pojawia.
  • Poczujemy siłę nazwania rzeczy po imieniu i moc dzielenia się naszymi skarbami, myślami, emocjami, demonami, trudami z innymi istotami.

Będziemy was prowadzić nie tylko poprzez słowa, ale również poprzez medytacje, doświadczanie, pracę z ciałem, taniec, muzykę i nie tylko do miejsca gdzie czujemy pełen spokój i harmonię. Do samego siebie. Tego prawdziwego, jedynego w swoim rodzaju, połączonego ze sobą, z innymi ludźmi, naturą i całym wszechświatem.

Każde spotkanie będzie inne. Każde wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde przybliży Cię do tego, co dla Ciebie najważniejsze. Do siebie! Do drugiego człowieka! Do natury wszechrzeczy!

  • Będziemy poruszać temat harmonii i balansu w życiu. Szukać odpowiedzi na pytanie kim jestem i gdzie jest moje miejsce w życiu, w relacji, na tej planecie.
  • Poruszymy temat energii, intymności, seksualności, rodzicielstwa, połączeń między ludźmi i wielu innych, które wypłyną „same” podczas tych warsztatów.
  • Będziemy doświadczać siebie samych, siebie nawzajem w bezpiecznej i prowadzonej przestrzeni.

Jeśli czujesz, że to jest coś czego pragniesz, co rezonuje z Twoim sercem, serdecznie Zapraszamy we wspólną podróż gdzie nie ma uczniów i nauczycieli tylko ludzie gotowi na doświadczanie życia totalnie!

Tulimy was mocno!

Ania & Maciek

🧏‍♀️ Anna Mrówczyńska -Dąbska
Terapeutka Biologii Totalnej i Wykładowca w Szkole Terapeutów OdNowa.
Absolwentka Biologii na UG, od lat zafascynowana Biologią Totalną, Tantrą , Seksualnością i szeroko rozumianym samorozwojem .

Skończyła Międzynarodowy Instytut Biologii Totalnej prowadzony przez samego twórcę metody: Gilberta Ranaud.
Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC.
Absolwentka ISTA i ISTA Practitional Training gdzie zgłębiała tajniki Sexual Healing.
Nienasycona kontynuuje pogłębianie swojej wiedzy i doświadczenia w tych dziedzinach.

Od wielu lat pozostaje na ścieżce samorozwoju.

Jest zafascynowana ludźmi i holistycznym podejściem do człowieka, relacji i seksualności i pragnie, aby idea zdrowej, świętej seksualności stawała się coraz bardziej powszechna, znana i dostępna.

Specjalizuje się w rozwiązywaniu konfliktów związanych z relacjami, związkami oraz seksualnością w każdym jej wymiarze.

W swojej pracy wykorzystuje narzędzia między innymi totalnej biologii, tantry, bioenergetyki, czy szamanizmu.

Prywatnie w związku z ukochanym mężem Maciejem od prawie 18 lat, mama 8 letniego syna Dawida. Mieszka i pracuje, również on line , w Trójmieście. Kocha podróże, morze, taniec i wolność.

🧏‍♂️ Maciej Dąbski
Własna firma od kilkunastu lat, wcześniej korpoludek : ) Od kilku lat doświadcza pracy nad samym sobą poprzez eksplorację takich ścieżek samorozwojowych jak tantra czy szamanizm. Ta podróż w głąb siebie pozwoliła na dotarcie do tego co było ukryte, zakopane. Do swojej zdrowej męskości, do stanięcia w swojej prawdzie, do działania z otwartym sercem w zgodzie ze sobą. Jego intencją jest dzielenie się z innymi swoją drogą do miłości bez ograniczeń i uprzedzeń.

Od wielu lat wspólnie z ukochaną Anią poszukuje drogi, w której obydwoje mogliby realizować swoje marzenia i pragnienia zachowując swoją tożsamość i wolność. Ta wspólna droga jest niezwykle ekscytująca i odżywiająca, wymagająca jednak pozostawania w zgodzie ze sobą, ze swoją prawdą.

🗓 Terminy: 09.03 , 30.03 , 27.04 , 25.05

📌 Miejsce: Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii

⏳ Czas warsztatu od godz. 18:00 do 21:00/22:00
💸 cena 250 zł / osobę

Zaliczka rezerwująca miejsce w kwocie 50 zł płatne na konto Centrum Medycyny Naturalnej.
Nr konta: 28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
Reszta (200 zł) do uiszczenia przed warsztatem w gotówce.

ℹ️ Zapisy:
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 (+48) 509 614 409

Poznaj więcej warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl