Tego powinni nas uczyć w szkole!

Przed Wami kurs na nowe czasy! Kurs oparty na głębokiej mądrości wywodzącej się z Matki Natury, natury człowieka, jego psychiki, duchowości i emocjonalności.

Studiowanie siebie samego to obowiązek każdego człowieka, który pragnie świadomie się rozwija, budować relacje i kreować własne życie w zgodzie ze sobą. Kiedy poznajesz własną naturę, stajesz się pełniejszy i potrafisz dokonywać właściwych wyborów.

Gdy stajesz przed mądrością własnego ciała i duszy, potrzebujesz drogowskazów i ogromu wiedzy, która naprowadzi Cię na właściwe ścieżki.

Studium Siebie Samego NATURA to kurs stworzony przez dwie terapeutki z wieloletnim stażem – Izabelę Milczarek oraz Agnieszkę Kamińską, które poprowadzą Cię ścieżkami świadomego rozwoju, przekazując Ci wiedzę, której tak bardzo potrzebujesz, chcąc rozkwitnąć we własnym życiu.

Kurs składa się z 8 modułów świadomego rozwoju, realizowanych przez 8 miesięcy w wybrane weekendy.

Na każdy moduł składa się głęboka wewnętrzna praca nad aspektami Twojego życia, poparta wiedzą z zakresu:

 • natury człowieka
 • medycyny chińskiej
 • przemian życia
 • energetyki człowieka
 • pracy z emocjami
 • pracy z ciałem i głosem
 • samouzdrawiania
 • technik uwalniania
 • rozpoznawania przyczyny i skutku mądrości Matki Natury
 • psychologii

Moduł 1. ROZPOZNANIE – 1-3.04

Rozpoznanie to moment, w którym określisz gdzie jest Twoje Tu i Teraz.
Podejmiesz się właściwej konfrontacji własnej tożsamości.

Poczujesz swój świat wewnętrzny i zobaczysz, jaką jakość reprezentuje Ciebie w świecie zewnętrznym. Doświadczysz wiedzenia zjawisk o Sobie z poziomu wprowadzenia Ciebie
do energetyki człowieka, poprzez ogrom zasobów medycyny chińskiej i wynikającego z Matki Ziemii cyklu przemian życia, które właśnie przeżywasz.

Wejdziesz w narrację swojego ciała, aby poznać jego mądrość – to, w jaki sposób się z Tobą komunikuje poprzez ból lub uciążliwe dla Ciebie słabe miejsca, wtedy kiedy nie chcesz dożyć swoich emocji.

Poznasz magiczne punkty, które będą wspierały Twoje działania w cyklu naprawczym swojego ciała, aby wejść we współpracę, która otworzy przed Tobą odczytywanie informacji z ciała.


Moduł 2. NARODZINY – 6-8.05

Każdy czas na powtórne narodziny otwiera przed Tobą możliwość, abyś mógł zacząć wszystko od początku. Tak, aby wesprzeć się na Swoich korzeniach, które płyną w kontakcie z Rodem z jakiego pochodzisz, w taki sposób, aby odkryć w Sobie swoje umiejętności i potencjały.

Proces pokieruje Cię tak, abyś dosięgnął wiedzy z jakiego zasobu rodzinnego, rodowego czerpiesz i co w związku z tym wzmacnia Ciebie w Twojej codzienności.

Nauczysz się praktycznych technik uziemiania, a także technik pracy z ciałem i głosem. Wszystkie etapy tego modułu będą miały za zadanie dać Ci poczucie bezpieczeństwa, abyś był gotowy do nowego życia.


Moduł 3. KREACJA ŻYCIA – 27-29.05

Czas poczuć w Sobie Ogień życiowy. Konfrontacja z jego siłą skieruje Cię na spotkanie z Twoją wielowymiarową kreacją i seksualnością.

Doświadczysz swojej bliskości, którą masz ze Sobą, ale także z partnerem, który jest w Twoim życiu, lub gdy jesteś w oczekiwaniu na niego.

Wewnętrzny Ogień poprowadzi Cię do zakamarków w Tobie, które proszą o miłość i zaopiekowanie, aby tworzyć swoją osobistą Kreację Życia.

Poczujesz ogrom swoich możliwości płynących z jego swobodnego przepływu,
aby dotknąć Twojej wewnętrznej radości i kreatywności. To ugruntowanie Siebie w Sobie pozwoli Ci na określenie swojej tożsamości w świecie zewnętrznym.

Kiedy wypoziomujesz swój Ogień Życia, jasno określisz Swoje indywidualne zasoby kreacyjne.


Moduł 4. MOJA PRZESTRZEŃ – 1-3.07

Kiedy jesteś scentrowany w Sobie, przychodzi czas, aby mocno nakreślić Swoje terytorium i Swoje granice. To newralgiczny moment w Twoim studiowaniu Siebie.

To właśnie tutaj skonfrontujesz się z tym, jak podejmujesz Swoje decyzje, na jakim różnicowaniu swojej emocjonalności sięgasz po swoją odwagę, aby wzmacniać swoje poczucie wartości, swoją wyjątkowość i zgodę do tego, aby być Sobą.

Twoja przestrzeń będzie prowadzić Cię poprzez odnajdywanie osobistej równowagi w aspekcie Twojej Siły i Mocy. Nauczysz się wzmacniać swoją własną moc, a także pozyskasz techniki odzyskiwania energii oraz regeneracji własnej mocy.

Poczujesz, że to Ty decydujesz jak wygląda świat wokół Ciebie, aby był kompatybilny z tym, co wypracowujesz w swojej przestrzeni osobistej


Moduł 5. ROZWÓJ – 22-24.07

Ten czas określi Cię w Twoim Tu i Teraz.

Dokonasz podsumowania, jak wygląda w Tobie Twoja ekspresja i samostanowienie.
Dokonasz sprawdzenia Siebie, czy rzeczywiście jesteś mocno osadzony w swoim świecie, poprzez obserwację samego Siebie.

Zadasz sobie pytanie, Kim jesteś w świecie i czym świat jest dla Ciebie.

Sprawdzisz Siebie, jaki jest poziom Twojej wewnętrznej komunikacji ze Sobą,
aby wyrażać Siebie w otwarty sposób do Siebie, a tym samym do świata, w którym żyjesz.


Moduł 6. PARTNERSTWO – 23-25.09

Ten czas to dokonanie rekonesansu w swoim osobistym dawaniu i braniu.
W tym w jaki sposób pokazujesz Sam sobie swoją osobistą szczodrość, karmisz siebie dobrymi wrażeniami, które ubogacają Twój związek, rodzinę, relacje, jakie masz w codziennym życiu ..

To moment określenia swojej dojrzałości, gdzie jestem w relacji.
Popatrzenie na Siebie jako jednocześnie współistniejące aspekty żeński i męski, które na co dzień mnie wspierają w kreacji mojego życia.

Jaką mam w Sobie empatię i współodczuwanie mojego partnera, aby tworzyć związek, jaki da mi satysfakcję na każdym jego wielowymiarze.

Nauczysz się technik uzdrawiania serca i lęków w miłości, abyś mógł być w pełni Sobą w relacji, którą tworzysz na własnych zasadach.


Moduł 7. POWRÓT DO ŹRÓDŁA – 21-23.10

Kiedy doświadczyłeś wiedzy na swój temat, zaczynasz czuć grunt pod swoimi stopami swojej osobistej sprawczości, za to jak wygląda Twoje życie.

Poczucie tego, że Moja wiedza to Moje rozumienie Mnie Samego, w Twojej osobistej
podróży prowadzi Cię do etapu poczucia Siebie w ogromnym zaufaniu doświadczania Siebie.

Twoje połączenie ze źródłem wybuduje w Tobie osobiste pokłady niezmierzonej Intuicji i nada Twojemu życiu właściwy kurs poprzez użycie wewnętrznego kompasu podążania za Sobą.

To właśnie na tym etapie poczujesz jak wzrastasz .. poczujesz akceptację Siebie samego i swoją indywidualną Ekspansję.

Poczujesz Osadzenie w sobie, które nada Ci Twój Sens Życia.


Moduł 8. OTO JA – MOJA PEŁNIA – 18-20.11

Tak to właśnie tu doświadczysz swojego niesamowitego momentu, w którym określisz swoje Jestem. Doświadczysz długo wyczekiwanej Integracji w Sobie świata wewnętrznego z światem zewnętrznym, które pokaże Ci Twoje unikatowe połączenie z samym sobą.

Ten moment będzie dotykał Twojego wypracowanego Zaufania, które wesprze Cię w każdej sytuacji w życiu, abyś miał pewność poczucia swojej jedności.

To zobaczenie swojej unikatowości, zobaczenie Siebie jako istoty duchowej, której rozkwit dopiero wszedł w tryb realizacji, po długiej drodze naprawczej z poziomu każdego wielowymiarowego aspektu Siebie.

Dzięki tej nowej perspektywie w Sobie doświadczysz swojego rozkwitu i spełnienia, na które tak długo czekałeś .


Opisy terapeutek:

👩‍🦰 Izabela Milczarek – Terapeuta Refleksolog , Terapia Wielowymiarowa
Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego.

W codziennej pracy Terapeuta dotyka przyczyny i skutku syndromów jakie panują w organizmie, aby znaleźć korzeń niemocy Pacjenta. Do tego aspektu Terapeuta używa różnicowania stanu emocjonalnego poprzez chorobową manifestacje ciała i dynamik energetycznych, używając do tego Medycyny Chińskiej, Astrologii Chińskiej Bazi – 4 filarów Przeznaczenia, sztuki obserwacji wielowymiarowej ale przede wszystkim Refleksoterapii opartej o przepływy energetyczne jakie biegną w kanałach energetycznych.

👩‍🦰 Agnieszka Kamińska – Terapeuta Duchowy, Twórczyni i nauczycielka uzdrawiającej praktyki Voice Healing Practice. Pedagog transformacji, trenerka głosu, wokalistka, założycielka szkoły rozwoju głosu – Open Voice Studio w Gdańsku. Specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciałem i indywidualną misją życiową, a także transformacji traum, scalaniu zagubionych części i uzdrawianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości. Pracuje holistycznie, wykorzystując uzdrawiające praktyki duchowe, psychologiczne i szamańskie, integrację psychosomatyczną, bioenergoterapię oraz pracę z ciałem.

📌 Miejsce

Srebrny Dzwon- Hotel Spa, Kadyny 31, 82-340

Terminy: 01-03.04 ; 06-08.05 ; 27-29.05 ; 01-03.07 ; 22-24.07 ; 21-23.10 ; 18-20.11

Kadyny Folwark Hotel &spa, Kadyny 18; 82-340

Terminy: 20-27.08 ; 23-25.09

 

💸 Koszt:
Płatność ratalna/miesięczna: Koszt 1 warsztatu 1060,00 zł (+550 zł wyżywienie + nocleg 2 dni)
Płatność za całość: Koszt 8 warsztatów – 7880,00 zł

Rezerwacja miejsca 650 zł płatne na konto Centrum Medycyny Naturalnej. Nr konta: 28 1910 1048 2267 1522 0353 0001 Reszta do uiszczenia przed warsztatem.

Informacje szczegółowe

Zapisy:
📩  sekretariat@odnowacentrum.pl
📲  (+48) 509 614 4 9

Dodatkowo, w terminie 20-27.08 odbędzie się wyjazdowy kurs Studium Siebie Samego NATURA w pigułce!

💻➡ Zapisz się na bezpłatny webinar wprowadzający do kursu:
Studium Siebie Samego – To Twój czas (Iza Milczarek i Agnieszka Kamińska)
🗓 24.02 g. 20:20

Poznaj więcej warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl

Serdecznie zapraszamy na cykliczne spotkania warsztatowe, na których będziemy rozmawiać, doświadczać i transformować to, co się pojawia w naszych sercach i w naszych duszach na co dzień, często tylko w zaciszu naszych osamotnionych w tym serc.

 • Usiądziemy w Kręgu, aby głośno mówić o tym co nie wypowiedziane, nie nazwane, a wymaga utulenia, usłyszenia i zrozumienia.
 • Będziemy dzielić się i wspierać siebie nawzajem w tym co się pojawia.
 • Poczujemy siłę nazwania rzeczy po imieniu i moc dzielenia się naszymi skarbami, myślami, emocjami, demonami, trudami z innymi istotami.

Będziemy was prowadzić nie tylko poprzez słowa, ale również poprzez medytacje, doświadczanie, pracę z ciałem, taniec, muzykę i nie tylko do miejsca gdzie czujemy pełen spokój i harmonię. Do samego siebie. Tego prawdziwego, jedynego w swoim rodzaju, połączonego ze sobą, z innymi ludźmi, naturą i całym wszechświatem.

Każde spotkanie będzie inne. Każde wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Każde przybliży Cię do tego, co dla Ciebie najważniejsze. Do siebie! Do drugiego człowieka! Do natury wszechrzeczy!

 • Będziemy poruszać temat harmonii i balansu w życiu. Szukać odpowiedzi na pytanie kim jestem i gdzie jest moje miejsce w życiu, w relacji, na tej planecie.
 • Poruszymy temat energii, intymności, seksualności, rodzicielstwa, połączeń między ludźmi i wielu innych, które wypłyną „same” podczas tych warsztatów.
 • Będziemy doświadczać siebie samych, siebie nawzajem w bezpiecznej i prowadzonej przestrzeni.

Jeśli czujesz, że to jest coś czego pragniesz, co rezonuje z Twoim sercem, serdecznie Zapraszamy we wspólną podróż gdzie nie ma uczniów i nauczycieli tylko ludzie gotowi na doświadczanie życia totalnie!

Tulimy was mocno!