Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Twoje mistrzostwo dawania i brania)

Jak zostać mistrzem dawania i brania, żeby twoje życie było właściwe? Żebyś był witalny, zadowolony i zachwycony byciem sobą? Mistrzostwo tkwi w harmonii, równowadze, w tym, czym się karmisz. Dlatego musisz znaleźć czas dla siebie: żeby się zregenerować, żeby dobrze zjeść. Bo tylko ty sam możesz zmienić w sobie cokolwiek. To tutaj swoje źródło ma twoje szczęście, twoja miłość…

Widzę, jak wielu moich pacjentów nie dba o tę strefę i uwikłanych jest w lenistwo, bylejakość i brak cierpliwości do siebie samego. To wszystko skłania nas ku temu, żeby się podle czuć i żeby nie mieć czasu na partnerowanie względem siebie, a tym bardziej partnerowanie komuś, kto jest w naszym życiu ważny.

Kiedy mówimy o dobrym jedzeniu, nie chodzi o gotowe diety, które miałyby nas dyscyplinować, o diety, do których inspirują nas inni, tylko o jedzenie w zgodzie ze sobą. Bo to ty najlepiej wiesz, co ci służy i czym powinieneś się karmić. Gotowa dieta to gotowy wzorzec, przepis na efekt jojo w ciele, umyśle i duszy. Tymczasem musisz wejść do środka, zatrzymać się w sobie i zadać pytanie: czego JA potrzebuję?