Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Twoja własna ścieżka)

Przyszedł czas podsumowania. Byłeś już w tak wielu podróżach, w iluzjach, w rzeczywistości i historiach, które sam sobie stworzyłeś. Ale przyszedł czas, żeby skoncentrować się na tym, jaka jest ta twoja właściwa ścieżka.

Ten podcast to twój czas na update. Zobaczysz teraz, jakie robisz uniki, jaki stawiasz opór, kiedy myślisz, że to nie ma sensu i tak bardzo chcesz być komuś (lub czemuś) lojalny, że zbaczasz ze ścieżki, którą obrała sobie twoje dusza.

Zadaj sobie pytanie: jesteś dzieckiem czy jesteś dorosły? Nie ma znaczenia, ile masz lat: 20 czy 60.  Bycie dorosłym ma kluczowe znaczenie, bo tylko dorosły jest jednocześnie obserwatorem i jest sprawczy.

Musisz zaobserwować mechanizmy, które inicjujesz do swojego życia i które powielasz. Dopiero wtedy zobaczysz, jak jesteś uwikłany w to, żeby być dzieckiem. Spokojnie, to jest proces, który musisz w sobie wypracować i dać sobie zgodę, że raz będziesz dorosłym, a raz będziesz dzieckiem. Opowiem ci, jak przez to przejść i wejść na ścieżkę do siebie.