Mrs Yin - Iza Milczarek Wielowymiarowa Ja (# Powróć do swoich korzeni)

Ten podcast da ci retrospekcję i zatrzymanie w tym, jak bardzo jesteś ukorzeniony w swoim życiu, w swoim działaniu, w swoich możliwościach i swoim byciu.

Zastanów się nad wzorcami, które tobą kierują. Zabieram Cię w podróż do tego, co dostałeś od swojej mamy, dziadków, pradziadków. Co dostałeś z rodu, z którego pochodzisz. Bo jesteś manifestacją dwóch dróg, które spotykają się w tobie, dwóch jakości, które się w tobie mieszają. Czy wykorzystujesz szanse swojego życia na to, żeby być sobą? To bardzo ważne pytanie: czy jesteś sobą? Czy dajesz sobie prawo, aby być sobą?

Bo jeżeli we wzorcu, który szedł z poziomu twojej mamy, funkcjonował w konkretnych dynamikach, odwzorowałeś życie swojej mamy albo swojego taty. A może byłeś w mocnym buncie, który negował wszystko, bo chciałeś być po prostu tylko sobą. I wtedy przyszedł ktoś, kto zaburzył twoje poczucie siebie?

Dlatego warto sięgnąć do korzeni. Co było za mamą? Co było za tatą? W jaki sposób dziadek i babcia walczyli o siebie w tak trudnych czasach, w jakich przyszło im żyć? Z jakiej powstałeś historii? 

Często mówimy o zimnych babciach, nieobecnych dziadkach, o alkoholizmie, o tym, że ktoś zniknął z życia rodziny i nie wiadomo, gdzie się podziewa. To codzienność w moim w gabinecie. Kiedy wejdziemy w ocenę i krytykę tych zdarzeń i sytuacji, to nie zobaczymy tego, co jest głębiej. A to zawsze w tym głębiej jest sekret, który dotyczy nas tu i teraz.

Zapraszam cię w niesamowitą podróż do twoich korzeni, abyś lepiej zrozumiał siebie.