"Tajemnice Twojego Ciała" - Webinar 1. Totalna Biologia - Krok po Kroku

TOTALNA BIOLOGIA – KROK PO KROKU

Tajemnice Twojego Ciała” 👂👀👃- Webinar 1
📆 07.02.2023 g. 19:00
💻 Zarejestruj się na bezpłatny webinar: https://klinikaodnowa.clickmeeting.com/-tajemnic…/register

 

Zarejestruj się na pozostałe webinary:
Webinar nr. 2. 14.02 / g. 19:00

“Tajemnice jakie skrywa Twój mózg”
https://klinikaodnowa.clickmeeting.com/-tajemnice-jakie-skrywa-twoj-mozg-totalna-biologia-krok-po-kroku/register

Webinar nr. 3. 21.02 / g. 19:00

“Co chce Ci powiedzieć Twoje ciało?”

https://klinikaodnowa.clickmeeting.com/-co-chce-ci-powiedziec-twoje-cialo-totalna-biologia-krok-po-kroku/register

 

Objawy z ciała i dolegliwości są tylko wierzchołkiem góry lodowej widocznym dla oka – jedynie dziesięcioma uświadomionymi procentami. Ogromna większość, bo aż 90%, jest ukryta w nieświadomości oraz podświadomości.

Przyczyn dolegliwości szukamy w tej ukrytej dla nas części. Ukrytej tylko do czasu, bo kiedy zaczynamy wyciągać do świadomości to, co nieuświadomione, a co jest przyczyną naszego stanu, zaczynamy powrót do zdrowia.
Choroba jest ważnym sygnałem ostrzegającym przed tym, że w organizmie dzieje się coś o wiele groźniejszego i trzeba natychmiast się nim zająć. Ale jak znaleźć to ukryte? Gdzie tego szukać? Wiele osób, w tym czynnych lekarzy medycyny akademickiej, obserwowało związki między psychiką i ciałem. We wspaniały i bardzo logiczny sposób zmapowano mózg. Określono, która część mózgu odpowiada za dany rodzaj emocji. Następnie sprawdzono, jakie organy są zarządzane z danej części mózgu i na tej podstawie w Totalnej Biologii/Recall Healing poszukujemy przyczyny.

Jako terapeuta zadaję konkretne pytania w określonych obszarach poszukiwań, ponieważ dane dolegliwości powiązane są z konkretnymi konfliktami – nie szukam igły w stogu siana. I tak np. przyczyną bruksizmu jest sytuacja, w której nie mamy jak lub wręcz nie wolno nam powiedzieć co myślimy i co przeżywamy. Musimy trzymać „język za zębami”, nie możemy wyrazić sprzeciwu np. wobec kogoś, kto jest naszym szefem i może nas zwolnić, jeśli otwarcie powiemy co myślimy. Podobnie jest, kiedy nie możemy powiedzieć rodzicowi, babci, komuś z rodziny tego, co przeżywamy, bo grozi mam wykluczenie z klanu rodzinnego. Musimy milczeć i tłumić uczucia.

To jednak dopiero początek poszukiwań – w swojej pracy wykorzystuję szereg innych narzędzi, takich jak np. arteterapia, w tym działania plastyczne, muzyczne oraz praca w wyobrażeniami.

Kolejnym ważnym elementem jest umiejętność wsłuchiwania się w swoją intuicję – tu również mamy cały wachlarz pomocnych praktyk. Jak każdy – mam swoje ulubione. W Totalnej Biologii/Recall Healing intuicyjnie można wykorzystywać różne techniki – najważniejsze, aby wiedzieć po co ich używamy i co chcemy dzięki nim uzyskać.

W drodze po zdrowie moich pacjentów wykorzystuję też elementy kinezjologii, która bazuje na połączeniu między mózgiem a mięśniami – w terapii do obszaru badań dołączamy konkretny mięsień, który swoim słabnięciem lub wzmocnieniem odpowiada na pytania.

Poznanie mocnych podstaw Totalnej Biologii otwiera nam drzwi do wykorzystania różnych innych technik, aby efektywniej powracać do swojej prawdziwej natury, zdrowia i szczęścia.
Dlatego tak ważne jest, by zgłębić jej podstawy, czyli to, co na przestrzeni lat na bazie tysięcy przypadków odkryli twórcy tej wspaniałej metody.

🙋‍♀️ Prowadząca: Magdalena Bosiacka-Machlus
16 lat temu zaczęłam szukać sposobów na poprawę jakości życia.
Swoją wiedzę w zakresie Recall Healing i Totalnej Biologii zdobyłam przede wszystkim u Gilberta Renaud i Michelle LaMasa Dawson. Głodna wiedzy zdobyłam międzynarodowy certyfikat Facylitatora Recall Healing. Jestem również dyplomowaną Arteterapeutką i Magistrem Sztuki.

Sztuka, i cały proces tworzenia, jest ze mną od zawsze. Doceniam jej zbawienny wpływ na nasz system nerwowy, często wybieram właśnie sztukę jako moje narzędzie terapeutyczne.

Stworzyłam autorski cykl warsztatów arteterapeutycznych, w których zapraszam do poznawania siebie w trakcie tworzenia sztuki, przy kojących dźwiękach, w spokojnej i bezpiecznej atmosferze.

Dziś mam 48 lat i cieszę się dużo przyjemniejszym i szczęśliwszym życiem niż kiedyś. Jestem szczęśliwą żoną i równie szczęśliwą mamą dorosłego już syna. Odkryłam źródło życiowej harmonii i z satysfakcją dzielę się tym z innymi. Mam tyle do pokazania!

A w chwilach spokoju, by być jeszcze bliżej siebie, gram na swoim RAV vast, czyli metalowym bębnie. Piękne doświadczenie!

✅ Zapraszam Was na mój webinar z cyklu “Biologia totalna krok po kroku ” gdzie pierwszym krokiem będzie poznanie tajemnicy Twojego ciała.

📆 07.02.2023 g. 19:00
💻 https://klinikaodnowa.clickmeeting.com/-tajemnic…/register
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej webinarów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl