Masaż ajurwedyjski w Gdańsku - harmonia ciała i duszy. Masaż ajurwedyjski abhyanga dla każdego.

masaz-Shiro-Mukha-Abhyanga1

Ajurweda -wiedza o życiu. Takie właśnie jest założenie tej filozofii, które pragnie pokazać, iż organizm jest jedną, spójną całością, dla którego równowaga i harmonia duszy oraz ciała, odgrywa najważniejszą kwestię. Masaż całego ciała wykonywany przez specjalistę, stanowi tutaj klucz do uzyskania pożądanego efektu. Uśmierza ból, pozwala usuwać stany chorobowe, zapewnia odrobinę relaksu, pozwala likwidować napięcie wywołane stresem, poprawia samopoczucie, wpływa na układ nerwowy i na ogólny stan zdrowia osoby masowanej. Techniki masażu ajurwedyjskiego pozwalają wprowadzić daną osobę w stan głębokiego relaksu, a poprzez przepływ energetyczny, oczyszczać organizm, odżywiać go i wprowadzać w błogi stan przyjemności, zarówno dla samego ciała, jak również i duszy.

Masaż ajurwedyjski - przyjemność na najwyższym poziomie

Ajurweda to ekskluzywny masaż całego ciała, w którym to siła masażu uzależniona jest od indywidualnych predyspozycji osoby masowanej. Nie ma on powodować bólu, ale działać w pełni odprężająco na cały organizm człowieka. Według filozofii indyjskiej, ajurweda zakłada istnienie ,,prany", która to przepływa przez ośrodki, jakie odpowiedzialne są za odbieranie, a następnie magazynowanie i wymianę energii życiowej.

masaz-Shiro-Mukha-Abhyanga1

Abhyanga - masaż relaksacyjny i leczniczy i upiększający w jednym

Istotne znaczenie ma to, że osoba masowana, czyli pacjent, może dzięki takiej formie masażu wejść w niezwykle wyjątkowy stan. Abhyanga z jednej strony działa leczniczo, a więc wpływa na układ odpornościowy, dociera do tkanek, wpływa na aspekty psychiczne, regeneruje działając doskonale na zmęczenie i ogólne osłabienie organizmu. Regularne korzystanie z takich zabiegów, pozwala na poprawę wyników morfologicznych, wpływa na wspieranie płodności, na redukcję stresu, jest dobre na zaniki mięśniowe, na zwichnięcia, stłuczenia i skręcenia, na oparzenia na skórze. Z drugiej strony masaż ajurwedyjski działa relaksująco, odblokowując kanały energetyczne, pozwalając uzyskać witalność, siłę i doskonałe samopoczucie. Z trzeciej strony doskonale działa na wygląd. Wspaniale nawilża skórę, jest głęboko oczyszczający, poprawia elastyczność skory. Ponadto zabieg likwiduje cellulit, poprawia ukrwienie i działa odmładzająco.

Ciepły olej - ,,masaż olejowy" całego ciała

W masażu ajurwedyjskim kluczowe znaczenie ma zastosowanie aromatycznych olejków. Odpowiednia oliwka, kilka kropel odpowiednio dobranych olejków zapachowych, a do tego przyjemna dla ucha muzyka, świece i niezwykła atmosfera. Masaż całego ciała wykonywany na naturalnym oleju migdałowym z dodatkiem ziołowych preparatów, pozwala zyskać prawdziwe cuda, zarówno w aspekcie fizycznym, jak również i na płaszczyźnie psychicznej. 

Odnowa Centrum Gdańsk - najpopularniejsze usługi i zabiegi

W Odnowa Centrum sztab specjalistów oferuje najwyższej jakości usługi w obrębie masażu ajurwedyjskiego. Spójrz na wachlarz dostępnych ofert i zarezerwuj wizytę online. Zalecamy umówienie się na bezpłatną konsultację w celu omówienia wszystkich parametrów usług i dobrania jak najlepszego dla Państwa rozwiązania.