Zuzanna Domińska

Zuzanna Domińska

Kiedy zaczęłam swoją przygodę z masażem, nie spodziewałam się, że całkowicie odmieni moje życie.

Przez wiele lat szukałam zajęcia, które da mi swobodę w działaniu, pozwoli pomagać innym, pozwoli siać dobro.

Kiedy poszłam na kurs masażu Kobido w Akademii Spa, wiedziałam, że w końcu trafiłam na coś, do czego zostałam stworzona.

Po zakończeniu szkolenia od razu przystąpiłam do praktyki i masowałam kilka miesięcy dzień w dzień, by utrwalić skomplikowaną technikę oraz szlifować ruchy. Masowałam rano, po południu, wieczorem, a nawet w nocy, by mieć pewność, że jakość, którą będę przekazywać masowanym, będzie z najwyższa.

Decyzja przystąpienia do kursu pociągnęła za sobą lawinę zmian, co mocno wpłynęło na zmianę standardu mojego życia oraz postrzeganie świata i człowieka.

Masaż pozwolił mi wrócić do korzeni, spojrzeć w głąb siebie, a co za tym idzie — spojrzeć w głąb tych, którzy do mnie przychodzą. Cudowne, terapeutyczne i odmładzające działanie Kobido obejmuje nie tylko naszą twarz, ale również głowę i duszę.

Czuły dotyk sprawia, że stres ustępuję, mięśnie się rozluźniają, głowa staje się lekka, a myśli przejrzyste. Oddałam temu masażowi serce.

By uzupełnić swój warsztat, odbyłam szkolenie terapii manualnej — ZOGA FACE INTEGRATION, która umożliwia mi masaż ,,szyty na miarę” każdej osoby, z która pracuję. Terapia manualna pozwala na dobranie odpowiednich technik do konkretnych problemów, jak np. wdowi garb, bruksizm czy napięciowe bóle głowy. W połączeniu z masażem kobido działa CUDA.

Dotyk jest najważniejszym ze zmysłów. Pojawia się jako pierwszy w 6. tygodniu życia płodowego i trwa do ostatniej sekundy życia. Pozwól, by mój dotyk przyniósł Ci ulgę, ukojenie, opiekę i obecność. Ciało będzie Ci wdzięczne, a umysł spokojny.

Kinesiotaping można stosować jako uzupełnienie masaży twarzy oraz terapii manualnych. Są tzw. “przedłużeniem pracy masażysty” – pozwalają na odciążenie tkanek tym samym usprawniając drenaż limfatyczny oraz przedłużając efekt liftingu.

Kinesiotaping: 20 min – 30 zł

Czytaj więcej

Kobido to jeden z najtrudniejszych masaży na świecie, łączący w sobie dużą ilość skomplikowanych technik manualnych.

Masaż Kobido: 75 min – 250 zł

Czytaj więcej…

Terapie manualne oparte na terapii integracji strukturalnej – cykl 5 spotkań
ZOGA FACE INTEGRATION:

Terapia Zoga Face Integration to terapia oparta na manipulacji mięśniowej w celu normalizacji napięcia mięśniowo-powięziowego w obszarze dekoltu, czepca i mięśni mimicznych.

Cała terapia Zoga Face Integration (minimum 5 spotkań / 90 min): 300 zł (1 spotkanie)

Czytaj więcej

Terapia manualna w bruksizmie (masaż wewnątrz ust)
Terapia obejmuje górną część pleców oraz klatki piersiowej, prace na wybranych mięśniach szyi, karku oraz na twarzy i wewnątrz ust.

Terapia manualna w bruksizmie:  60 min – 220 zł

Czytaj dalej

Terapia obejmuje górną część pleców oraz klatki piersiowej, prace na wybranych mięśniach szyi i karku, oraz głównie na grupie mięśni potylicznych (normalizacja napięć mięśniowych oraz przywrócenie prawidłowego przepływu krwi).

Terapia manualna wdowiego garbu / migren / napięciowych bólów głowy: 60 min – 220 zł

Czytaj więcej

Spotkanie, na którym możliwe jest dokładne opracowanie mięśni, od klatki piersiowej po czubek głowy włączając masaż wewnątrz ust. Terapia oprócz efektów terapeutycznych daje niesamowite efekty odmładzające.

Indywidualnie dobrana terapia manualna z elementami masażu Kobido: 90 min – 350 zł

Czytaj więcej

 

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 7 x 5

    Newsletter

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek