Sebastian Franczak

Sebastian Franczak to nie tylko pedagog o specjalizacji pedagogika dla dorosłych, to terapeuta refleksolog, który do zdrowia człowieka podchodzi holistycznie. Natura i rozwój osobisty to obszary, które fascynują go bez reszty, co też sprawia, że od wielu lat szuka odpowiedzi na pytanie, jak żyć szczęśliwie i zdrowo, a przy tym, w jaki sposób umiejętnie przekazać to innym. Rozwój holistyczny wydaje się być jedyną słuszną odpowiedzią.

Sebastian interesuje się psychologicznymi i duchowymi aspektami życia ludzkiego. Przechodząc przez niezliczoną ilość szkoleń, warsztatów i przez różne otwierające, ale często też trudne doświadczenia, odkrywa siebie i metody pracy dla rozwoju samoświadomości, dobrostanu i kontaktu ze sobą.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Terapia próżniowa, popularnie zwana stawianiem baniek, była niegdyś stosowana w polskiej medycynie ludowej, ale jej historia sięga medycyny starochińskiej.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 6 + 2

    Newsletter

     

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek