Paweł Feduch

Moja przygoda na ścieżce terapeuty holistycznego rozpoczęła się od podróży w poszukiwaniu siebie poprzez kalarippajattu, sztukę walki pochodzącą z Kerali, południowych Indii.

Dzięki regularnym treningom zostałem wprowadzony do systemu medycznego zwanym kalari ćikitsa, który jest blisko związany z ajurwedą. Moim nauczycielem w obu tych dziedzinach jest mieszkający we Wrocławiu mistrz kalarippajattu i terapeuta ajurwedyjski, Sankar Lal Sivasankaran Nair.

Na co dzień pracuję jako terapeuta holistyczny, wykonuję masaże i zabiegi ajurwedyjskie oraz refleksologię. Dodatkowo pogłębiam swoją wiedzę na specjalistycznych kursach w szkole terapeutów OdNowa w Gdańsku, a także podczas regularnych pobytów w Indiach.

Mieszkam i pracuję we Wrocławiu, tel. +48 880 094 136

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 1 x 1

  Profil

  Imię i nazwisko: Paweł Feduch
  Mieszka w: Wrocław
  Specjalizacja Terapeuta Refleksolog

  Newsletter

   

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek