Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii Szkoła Terapeutów OdNowa OdNowa Krok po Kroku - warsztaty rozwojowe

Natalia Saładiak

Masażystka Lomi Lomi Nui – hawajskiej pracy z ciałem.

Pod okiem Ani Gardzilewicz ukończyła kurs Kino Mana I i II – certyfikowany kurs masażu hawajskiego Lomi Lomi Nui, a także kurs masażu Peloha. Jest pasjonatką jogi oraz Totalnej Biologii, z której organizuje warsztaty. Maluje energetyczne obrazy, tka mandale i wciąż rozwija się na ścieżce pracy z ciałem.

„Odkąd poczułam moc świadomego dotyku, wiedziałam, że jest to moja droga. Dotyk stanowi niesamowite narzędzie, za pomocą którego możemy przekazywać różne jakości, takie jak wsparcie, zrozumienie, współczucie. Dzięki temu łatwiej jest masowanej osobie transformować różne emocje, a tym samym znaleźć wewnątrz nowy sposób patrzenia na rzeczywistość” – mówi.

Masaż Lomi Lomi Nui dosłownie oznacza „Dotyk Miękką Łapą” i pochodzi z Hawajów, gdzie praktykowany był przez lokalnych uzdrowicieli – kahunów. Opiera się na miękkich, płynących ruchach, a masażysta tańczy wokół stołu. Raz bywa delikatny, raz mocny – w zależności od potrzeb osoby masowanej. Jest jak rzeka, która płynie i zabiera to, co już niepotrzebne. Lomi Lomi Nui to słuchanie przez dotyk i oddech.

Masaż ten jest doskonałym sposobem na odnalezienie harmonii i ciele i umyśle, a dzięki temu na uwolnienie głębokich napięć. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i energetycznym.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Dzięki elementom terapii manualnej oraz pracy z powięzią Lomi Lomi Nui przywraca swobodny przepływ energii w ciele. Poprawia ruchomość stawów, dostarcza rozluźnienia całej strukturze mięśniowo-powięziowej. To sprzyja pogłębieniu oddechu, a co za tym idzie – uspokojeniu umysłu i pozytywnym zmianom w głębokich warstwach psychiki. Możliwe jest odpuszczenie zatrzymanych w ciele emocji, dlatego masaż Lomi Lomi Noi sprzyja procesowi psychoterapeutycznemu.

Jak mówią dawne nauki hawajskich uzdrowicieli, w tym masażu najpierw oczyszczamy drogę w przyszłość, a potem robimy to z przeszłością. Oddech przypomina o byciu w tu i teraz.

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Natalia Saładiak
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Terapeutyka ciała