Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii Szkoła Terapeutów OdNowa OdNowa Krok po Kroku - warsztaty rozwojowe

Michał Jóźwik

Certyfikowany nauczyciel Mindfulness Based Living Course (Życia Opartego na Uważności), Coach, z wykształcenia Socjolog. Prowadzi sesje Life Coachingu i warsztaty. Inspiruje innych do rozwoju, wspiera ich w odkrywaniu i dostrzeganiu możliwości, którymi dysponujemy. Wierzy, że każdy jest pełen zasobów i potencjału.

W codziennej pracy wykorzystuje metody Nonviolent Communication M. B. Rosenberga, Need Based Coaching, TSR – Terapię Skoncentrowaną na Rozwiązaniach i umiejętności z zakresu Inteligencji Emocjonalnej. Jest certyfikowanym trenerem FRIS – Style Myślenia i Konsultantem MindSonar.

Uważność praktykuje od 2010 roku pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli. Jest twórcą inicjatywy Sztuka Uważności, która ma na celu propagowanie uważności w życiu codziennym. Wierzy, że dzięki uważności możemy nawiązać głęboki kontakt ze sobą, innymi ludźmi i z otaczającym światem. Angażuje się jako wolontariusz między innymi w sopockim Domu Opieki Społecznej oraz w Hospicjum im. ks. E. Dutkiewicza w Gdańsku.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Dzięki rozwojowi uważności zredukujesz stres, zmniejszysz niepokój, nauczysz się nawiązywać kontakt z samym sobą w sferze myśli, uczuć i doznań z ciała. Rozwiniesz umiejętność koncentracji, czyli bycia uważnym. Zdobędziesz większą sprawność w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami poprzez zmianę ich postrzegania, a dzięki temu pozbędziesz się nawet bólu fizycznego.

Te sesje przeznaczone są dla Ciebie, jeżeli chcesz zmiany, ale nie potrafisz jej zaprowadzić. Jeżeli potrzebujesz motywacji, inspiracji, odnalezienia w sobie bodźca do działania. Odkryj swoje mocne strony i pokonaj słabości!

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Michał Jóźwik
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Praktyk Mindfulness