Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii Szkoła Terapeutów OdNowa OdNowa Krok po Kroku - warsztaty rozwojowe

Martyna Kieliszek

Dyplomowana terapeutka manualna, masażystka i trener rozwoju. Z domu wyniosła przekonanie silnej spójności między duszą i ciałem oraz świadomość, że tylko praca na obu tych obszarach równocześnie przynosi pełne zdrowie i daje radość z życia.

Przez lata doskonaliła się w obszarze zarządzania i mentoringu, pokonując kolejne szczeble kariery menedżerskiej. Równocześnie, pod okiem mamy – Joanny Kieliszek, kształciła się z zakresu chiropraktyki. Na co dzień terapeuta manualny w Ośrodku Terapii Manualnej Joanna Kieliszek, organizator turnusów rehabilitacyjnych oraz trener rozwoju prowadzący szkolenia w zakresie komunikacji, asertywności, poczucia własnej wartości i rozwiązywania konfliktów.

W Klinice OdNowa Martyna będzie prowadzić zabiegi chiropraktyki wraz z mamą i nauczycielką – Joanną. Wspólna pasja, energia oraz więź matki i córki sprawia, że tworzą najlepszy możliwy duet terapeutyczny!

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Martyna Kieliszek
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Terapia manualna, chiropraktyka