Maria Graczyk

Dyplomowany psycholog, pracuje holistycznie z Ciałem, Umysłem i Duszą. Jej największą pasją jest człowiek, do którego podchodzi z ciekawością, szacunkiem i empatią, a misją – oferowanie narzędzi do transformacji, by każdy człowiek mógł żyć w zgodzie ze sobą i rozwijać swój pełen potencjał.

W swojej pracy psychologicznej łączy wiedzę, psychosomatykę, narzędzia Mindfulness oraz osobiste doświadczenia z kursów medytacji vipassana i ścieżki szamańskiej, umiejętności zdobyte w Szkole Psychologii Zorientowanej na Proces, Trenerów Empatii oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ze swoją intuicją i podążaniem za mądrością Pacjenta.

Wierzy w mądrość ciała i mądrość każdego człowieka i swoją pracą służy pomocą w znalezieniu Drogi do własnej Mocy. Uważa, że największa zmiana dzieje się poza gabinetem terapeutycznym i że każdy jest ekspertem od swojego życia.

Fascynuje się możliwościami Umysłu, Ciała i Duszy, uwielbia towarzyszyć ludziom, małym i dużym, w odkrywaniu swojego potencjału. Jest miłośniczką przyrody, życia blisko natury i blisko siebie. W swojej pracy stwarza przestrzeń, w której ludzie mogą rozwinąć swoje skrzydła i usłyszeć swój płacz. Ważne jest dla niej, żeby tworzyć autentyczne, wolne, głębokie, odpowiedzialne, refleksyjne, piękne i prawdziwe relacje, miejsca oraz życie. Rozwija się i tworzy zmianę, którą chce widzieć w świecie.

Dodatkowo pracuje arteterapeutycznie, jest instruktorką gry na bębnach, tańca afto oraz flow dance. Prowadzi sesje indywidualne, warsztaty rozwoju osobistego, kręgi kobiet, gra koncerty relaksacyjne oraz prowadzi leśno-wolnościowe „przedszkole” Baza Marzeń.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Wyjdź z kryzysu, pozbądź się traumy, wprowadź w swoim życiu zmiany, na które długo czekałeś i weź za nie odpowiedzialność. Otwórz się dzięki pomocy terapeuty i jego narzędzi psychologicznych, coachingowych i osobowościowych. Stań się specjalistą od własnego życia!

Techniki relaksacyjne, medytacja Mindfulness, medytacja w ruchu, masaż wibracjami mis i gongów, personalizowane wizualizacje zmieniające mindset, energetyczną architekturę duszy i transformujące życie

Medytacja wśród dźwięków mis i gongów zmniejsza stres i napięcie w ciele, synchronizuje półkule mózgowe, dzięki czemu pobudza kreatywność i poprawia koncentrację. Usuwa blokady na poziomie ciała i umysłu.

Holistyczne sesje psychologiczne dla kobiet w ciąży i świeżo upieczonych mam – obserwacja zmian w Ciele, Umyśle, Duszy i Relacjach, a także zmian u Twojego dziecka. Patrząc na Twoje potrzeby sprawdzimy, co Ci służy, a co nie.

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Maria Graczyk
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Psycholog holistyczny

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.