Katarzyna Wojtysiak

Moją przygodę z refleksologią rozpoczęłam od kursu refleksologii dłoni, po którym poczułam, że praca z dotykiem i jego uzdrawiającą mocą jest tym czego szukałam. Tak zaczęła się moja osobista podróż z głowy do serca.

Nauka refleksologii stóp utwierdziła mnie w moim wyborze. Zafascynował mnie jej holistyczny wymiar i głęboka mądrość płynąca z Medycyny Chińskiej. Cały czas się rozwijam poszerzając wachlarz moich umiejętności o technikę masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich czy praktyki Jin Shin Jyutsu.

W codziennym życiu dbam o swoje zdrowie i homeostazę. Opiekuję się moim Ciałem, Umysłem i Duchem, aby czuć i rozumieć Siebie bardziej. Bliski kontakt z naturą przynosi mi spokój i oddech. Ćwiczę Jogę i QiGong. Jako Terapeuta Refleksolog pomagam swoim dotykiem w powrocie do zdrowia oraz zachęcam do świadomego dbania o Siebie, o swoje stopy, które są zwierciadłem naszego ciała. 

Obecnie mieszkam w Reykjaviku (Islandia) Tel: +48 509767546 lub +354 7660465

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 5 + 5

  Profil

  Imię i nazwisko: Katarzyna Wojtysiak
  Mieszka w: Reykjavik (Islandia)
  Specjalizacja Terapeuta Refleksolog

  Newsletter

   

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek