Katarzyna Wojtysiak

Moją przygodę z refleksologią rozpoczęłam od kursu refleksologii dłoni, po którym poczułam, że praca z dotykiem i jego uzdrawiającą mocą jest tym czego szukałam. Tak zaczęła się moja osobista podróż z głowy do serca.

Nauka refleksologii stóp utwierdziła mnie w moim wyborze. Zafascynował mnie jej holistyczny wymiar i głęboka mądrość płynąca z Medycyny Chińskiej. Cały czas się rozwijam poszerzając wachlarz moich umiejętności o technikę masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich czy praktyki Jin Shin Jyutsu.

W codziennym życiu dbam o swoje zdrowie i homeostazę. Opiekuję się moim Ciałem, Umysłem i Duchem, aby czuć i rozumieć Siebie bardziej. Bliski kontakt z naturą przynosi mi spokój i oddech. Ćwiczę Jogę i QiGong. Jako Terapeuta Refleksolog pomagam swoim dotykiem w powrocie do zdrowia oraz zachęcam do świadomego dbania o Siebie, o swoje stopy, które są zwierciadłem naszego ciała. 

Obecnie mieszkam w Reykjaviku (Islandia) Tel: +48 509767546 lub +354 7660465

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 8 x 6

  Profil

  Imię i nazwisko: Katarzyna Wojtysiak
  Mieszka w: Reykjavik (Islandia)
  Specjalizacja Terapeuta Refleksolog

  STUDIUM SIEBIE SAMEGO NATURA

  Studium Samego Siebie

  Nowa formuła, nowy termin, jeszcze lepsza odsłona warsztatu Studium Siebie Samego!
  Na Waszą prośbę warsztat został przełożony na późniejszy termin 🗓️ Start 12-14.05.2023 r. Zmieniliśmy również formułę warsztatu, która wiążę się z mniejszymi kosztami. Warsztat Studium Siebie Samego odbędzie się w Gdańsku!

  Dołącz do kursu

  Newsletter

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek