Katarzyna Radaczyńska-Nieznalska

Terapeuta refleksolog na ścieżce rozwoju w wielu dziedzinach, absolwentka Szkoły OdNowa.

“Człowiek fascynował mnie od zawsze – jego historia, postrzeganie siebie i świata. Refleksologia, którą się zajmuję, to nie tylko zabieg wspomagający zdrowie na poziomie fizjologicznym i energetycznym, ale także podróż, w której odkrywamy samych siebie. Wykonując zabiegi mam zaszczyt towarzyszyć im w tej drodze. Wykonuję także zabiegi Reiki, które mają na celu głęboką relaksację i harmonizowanie energetyczne.

Wiedzę z zakresu Refleksologii pogłębiam u Izabeli Milczarek. Moją Mistrzynią Reiki jest Arvick Baghramian. Uczestniczę w 2-letnim Programie Doradzctwa Szamańskiego u Arvick Baghramian” – mówi o sobie Katarzyna.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 6 + 5

  Profil

  Imię i nazwisko: Katarzyna Radaczyńska-Nieznalska
  Specjalizacja Terapeuta Refleksolog

  STUDIUM SIEBIE SAMEGO NATURA

  Studium Samego Siebie

  Nowa formuła, nowy termin, jeszcze lepsza odsłona warsztatu Studium Siebie Samego!
  Na Waszą prośbę warsztat został przełożony na późniejszy termin 🗓️ Start 12-14.05.2023 r. Zmieniliśmy również formułę warsztatu, która wiążę się z mniejszymi kosztami. Warsztat Studium Siebie Samego odbędzie się w Gdańsku!

  Dołącz do kursu

  Newsletter

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek