Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii Szkoła Terapeutów OdNowa OdNowa Krok po Kroku - warsztaty rozwojowe

Katarzyna Gilgenast

Arteterapeutka – terapeutka sztuką oraz praktyk świadomego oddechu, ruchu i dotyku. Eksploruje sposoby wyrażania się i skutecznej komunikacji poprzez sztukę, świadomy ruch i kontakt z własnymi emocjami, które są podstawą do poznania siebie. Ambasadorka oddechu, coach oddechem.

Miłośniczka żywego życia i odkrywania jego esencji wszystkimi zmysłami. Dzieli się z innymi doświadczeniem i z radością wspiera tych, którzy gotowi są wziąć odpowiedzialność za swoje życie i wyruszyć w podróż do swojego wnętrza. W swojej holistycznej pracy, jaką jest coaching oddechem, uczy oraz wspiera w integracji czterech sfer życia człowieka: Ciała, Uczuć, Umysłu oraz Ducha, korzystając przy tym z takich narzędzi, jak: terapia tkoncentrowana na tozwiązaniach, mediacja czy masaż motyla – łagodna bioenergetyka. Korzysta z wiedzy i doświadczenia opartego na  Ustawieniach Rodzinnych wg. Berta Hellingera, elementach psychoterapii Geshtalt oraz Psychologii Zorientowanej na Proces. Dzieli się osobistym doświadczeniem płynącym z wielokrotnego przejścia procesu swoich narodzin, co stanowi źródło wiedzy i wsparcia dla przyszłych mam oraz osób, które chciałyby odkryć swój model porodowy, który jest wyznacznikiem do różnych schematów i dynamiki pojawiającej się w codziennym życiu.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Jest to doświadczenie delikatnej, a zarazem głębokiej pracy z naturalnym dla Ciebie oddechem, pozwalające na dotarcie do siebie poza słowami, koncentrując się na Twoich obecnych uczuciach. Nauczysz się, jak korzystać z oddechu, by żyć jeszcze pełniej, w zgodzie ze swoimi potrzebami, pragnieniami, według swoich granic. Możesz skorzystać w sesji przychodząc z konkretnym tematem, problemem lub zaufać procesowi i temu co on Tobie przyniesie.

Jest to cykl 10 spotkań, podczas którego doświadczysz metody coachingu oddechem oraz otrzymasz zestaw narzędzi do indywidualnej pracy, stając się samodzielnym w swojej drodze. Cykl ten pozwoli Ci pogłębić swoją podróż w siebie oraz zauważyć schemat dotyczący zaczynania oraz kończenia swoich projektów, planów. Jest to kompendium doświadczenia, po którym bezpiecznie i z większą uważnością będziesz potrafił zarządzać swoimi uczuciami, które będą Cię w życiu wspierały, zamiast Cię hamować.

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Katarzyna Gilgenast
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Coaching oddechem