Karolina Poltrok

Karolina Poltrok

Terapeuta refleksolog, podchodzi do pacjenta holistycznie, jest absolwentką Szkoły OdNowa.

“Moja droga do medycyny naturalnej zaczęła się kilka lat temu kiedy sama potrzebowałam pomocy. Mój stan fizyczny i emocjonalny najpierw pokierował mnie do ajurwedy, a później do medycyny chińskiej.

Poprzez zainteresowanie się tymi tematami trafiłam na stronę Kliniki OdNowa i zakupiłam Kurs “ABC Medycyny Chińskiej”. Po przejściu tego kursu poczułam ogromną potrzebę pogłębiania wiedzy w tym zakresie.

Idąc za ciosem zapisałam się do Szkoły OdNowa na kurs Terapeuty Refleksologa i tak zostałam refleksologiem. Nie jest to na pewno koniec mojej drogi rozwoju.

Praktykę w byciu terapeutą refleksologiem mogę połączyć z moim zainteresowaniem naturą ludzką, która stanowi jedność ciała, umysłu i ducha.

Prywatnie kocham morze i góry, jestem miłośniczką kotów i odkrywania nowych miejsc, kultur i ludzi”.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 2 + 8

  STUDIUM SIEBIE SAMEGO NATURA

  Studium Samego Siebie

  Nowa formuła, nowy termin, jeszcze lepsza odsłona warsztatu Studium Siebie Samego!
  Na Waszą prośbę warsztat został przełożony na późniejszy termin 🗓️ Start 12-14.05.2023 r. Zmieniliśmy również formułę warsztatu, która wiążę się z mniejszymi kosztami. Warsztat Studium Siebie Samego odbędzie się w Gdańsku!

  Dołącz do kursu

  Newsletter

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek