Justyna Telążka

Justyna Telążka – Dyplomowany Terapeutka Refleksolog, kosmetolog z niekonwencjonalnym podejściem. Wierzy w moc natury, dlatego jej głównym nurtem jest wspieranie pacjenta z zakresu holistycznego podejścia do obszarów jego zdrowia oraz naturalnego piękna.

Jest zafascynowana duchowością, pracą z energią i wszystkim co nienamacalne. Praktykuje ThetaHealing, Reiki, które stanowią integralna część zabiegów.

W portfolio zawodowym Justyny znajduje się refleksologia stop, refleksologia głowy i twarzy, liftingujące zabieg Kobido oraz Akupunktura Kosmetyczna metoda pinezkowania.

Akupunktura jest częścią tradycyjnej medycyny chińskiej. Naturalny lifting. Oddziałuje na cały organizm, narządy i układy poprzez pobudzenie punktów receptorowych na twarzy. Polega na umieszczaniu cienkich jednorazowych igieł (3-5mm) na skórze twarzy. Powoduje to miejscową reakcję tkanek wywołującą naturalne procesy regeneracyjne i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny i mikrokrążenie.

Sprawdź

Narodził się w Chinach. Przeniesiony na inne azjatyckie kraje.  Do Europy trafił z Japonii. Intensywny masaż głębokich mięśni twarzy. Zawiera w sobie masaż relaksacyjny, lifting, drenaż i akupresurę.  Jest alternatywą dla zabiegów inwazyjnych. Lifting bez skalpela. Bezpieczny i bezinwazyjny. Pobudza przepływ energii Qi na twarzy. Obejmuje masaż ramion, dekoltu, szyi, karku, głowy oraz twarzy. Efekt widoczny po pierwszym zabiegu.

Sprawdź

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  Profil

  Imię i nazwisko: Justyna Telążka 

  Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

  Specjalizacja: Dyplomowany Terapeuta Refleksolog

  Poznaj Terapeutów

  [postlist id=10239]