Julia Mowczan

Od zawsze chciałam pomagać ludziom w powrocie do zdrowia. 

W dzieciństwie interesowało mnie ziołolecznictwo i domowe sposoby leczenia, lata młodzieńcze zaczytywałam się w książkach na temat psychologii.

Chciałam zostać lekarzem, ale ułożyło się inaczej. Wybrałam inną ścieżkę i zostałam dyplomowaną kosmetolog po Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu. Moja droga zmieniła tor, kiedy rozpoczęłam studia na Akademii Medycznej i zostałam magistrem promocji zdrowia. Moja dusza i ciało, a raczej jego niedomaganie, zaprowadziły mnie do refleksologii i to był początek mojej metafizycznej drogi. Na zabiegu dowiedziałam się o nurcie Totalnej Biologii i zakochałam się w niej “od pierwszego usłyszenia”.

Jestem konsultantem Totalnej Biologii i terapeutą refleksologiem. Interesuję się holistycznym podejściem do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji: Ciała, Umysłu i Duszy. Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który, wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć. 

tel. 666 025 287

Mieszkam w Sianowie pod Koszalinem

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 4 + 8

  Profil

  Imię i nazwisko: Julia Mowczan
  Mieszka w: Gdańsk
  Specjalizacja Terapeuta Refleksolog

  Newsletter

   

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek