Julia Mowczan

Od zawsze chciałam pomagać ludziom w powrocie do zdrowia. 

W dzieciństwie interesowało mnie ziołolecznictwo i domowe sposoby leczenia, lata młodzieńcze zaczytywałam się w książkach na temat psychologii.

Chciałam zostać lekarzem, ale ułożyło się inaczej. Wybrałam inną ścieżkę i zostałam dyplomowaną kosmetolog po Wyższej Szkole Zdrowia i Urody w Poznaniu. Moja droga zmieniła tor, kiedy rozpoczęłam studia na Akademii Medycznej i zostałam magistrem promocji zdrowia. Moja dusza i ciało, a raczej jego niedomaganie, zaprowadziły mnie do refleksologii i to był początek mojej metafizycznej drogi. Na zabiegu dowiedziałam się o nurcie Totalnej Biologii i zakochałam się w niej “od pierwszego usłyszenia”.

Jestem konsultantem Totalnej Biologii i terapeutą refleksologiem. Interesuję się holistycznym podejściem do człowieka jako integralnej całości wszystkich poziomów egzystencji: Ciała, Umysłu i Duszy. Zgodnie z wiedzą znaną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej już kilka tysięcy lat temu, choroba w ciele zawsze związana jest z jakimś nieuświadomionym konfliktem psychologicznym, który, wywołując nieustannie podświadomie trudne emocje, programuje chorobę bądź dolegliwości. Docierając do sedna przebytego konfliktu, możemy wyzdrowieć. 

tel. 666 025 287

Mieszkam w Sianowie pod Koszalinem

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

  Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

  What is 1 + 8

  Profil

  Imię i nazwisko: Julia Mowczan
  Mieszka w: Gdańsk
  Specjalizacja Terapeuta Refleksolog

  STUDIUM SIEBIE SAMEGO NATURA

  Studium Samego Siebie

  Nowa formuła, nowy termin, jeszcze lepsza odsłona warsztatu Studium Siebie Samego!
  Na Waszą prośbę warsztat został przełożony na późniejszy termin 🗓️ Start 12-14.05.2023 r. Zmieniliśmy również formułę warsztatu, która wiążę się z mniejszymi kosztami. Warsztat Studium Siebie Samego odbędzie się w Gdańsku!

  Dołącz do kursu

  Newsletter

  Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek