Dariusz Zaczkowski

Terapeuta wykorzystujący w swojej pracy masaż tajski, masaż klasyczny oraz masaż dźwiękiem wg. metody Petera Hessa. Połączenie terapii w jedną nierozerwalną całość tworzy unikalną metodę pracy na poziomie ciała i umysłu jednocześnie. Z zamiłowania muzyk prowadzący koncerty relaksujące, podczas których wykorzystuje instrumenty o szczególnych właściwościach terapeutycznych. Na co dzień praktykuje medytację I Qi-gong.

Klika słów od Dariusza: „ Swoich pacjentów chciałbym doprowadzać do poziomu, z którego nie potrzebują już pomocy z zewnątrz, a co więcej są w stanie pomagać innym. Taki poziom można uzyskać tylko wtedy, gdy pokonaliśmy swoje wewnętrzne lęki, posiadamy solidny fundament – poczucie własnej wartości i odkryliśmy swoją wewnętrzną mądrość. Chciałbym zapoczątkować u ludzi wewnętrzną przemianę, która prowadzi do życia w harmonii, bez lęku.”

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Masaż tajski polecany jest każdemu, kto czuje, że jego mięśnie są napięte, a on sam zestresowany. Masaż powoduje pobudzenie układu krwionośnego i limfatycznego, co przywraca równowagę Ciału, Umysłowi i Duchowi, relaksuje i daje zastrzyk energii.

Masaż Tajski skierowany jest do każdej grupy Pacjentów.

Misy ustawiane są na ciele pacjenta a filcowa pałeczka wprawia je lekkim uderzeniem w wibrację, która wytwarza głęboki, przyjemny dźwięk. Gongami pracuje się rzadziej gdyż wytwarzają bardzo silne wibracje. Misy posiadają właściwości terapeutyczne. Mogą usuwać strach, stany depresyjne, niepewność siebie i wewnętrzne blokady.

Dźwięk dociera do każdej komórki organizmu i przenosi wzorcową wibrację do jej wnętrza, rozluźnia napięcia w ciele i nasz umysł uspokaja się.

Terapia z wykorzystaniem mis i gongów to bardzo skuteczna metoda relaksu. Ma pozytywny wpływ na poczucie własnej wartości, kreatywność I moc twórczą.

Masaż klasyczny w skuteczny sposób pomaga walczyć naszemu organizmowi ze skutkami stresu oraz wszelkich napięć. Dzięki odpowiednim uciskom na Twoim ciele, uzyskasz stan odprężenia i maksymalnego rozluźnienia. Masaż wykonuje się w stanach nadpobudliwości nerwowej, nadmiernego stresu, wszelkiego rodzaju nerwicach, napięciach nerwowych oraz w przypadkach odczuwania zmęczenia zarówno psychicznego, jak i fizycznego.

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko:Dariusz Zaczkowski
Adres: Uphagena 19, 80-273 Gdańsk
Specjalizacja Specjalista masażu

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.