Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii Szkoła Terapeutów OdNowa OdNowa Krok po Kroku - warsztaty rozwojowe

Bogumiła Sowińska

Dyplomowana Terapeutka diagnostyki karmicznej, Energo Terapeutka, która pracuje metodami pozwalającymi dotrzeć do głębszych i pierwotnych przyczyn problemów zdrowotnych i życiowych. Terapeutka z 20-letnią praktyką. Przewodnik duchowy z powołania. Ukończyła kursy z zakresu bioenergoterapii, reiki, theta healing i diagnostyki karmicznej.

Na co dzień praktykuje w Klinice OdNowa, jak również jest Energo Terapeutą w Szkole Terapeutów OdNowa. Prowadzi wykłady i warsztaty z powyższej tematyki.

Terapeutka robiąc wgląd w wielowymiarowe ciało człowieka pomaga uzyskać zdrowie i harmonie w życiu. Odczytuje stan zdrowia badanego na wielu poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym i duchowym. Oczyszcza ze szkodliwych programów, przekonań, wzorców i lęków. Usuwa obciążenia karmiczne po linii rodowej mamy i taty. Dobiera odpowiednią metodę pomocy, aż do całkowitego uzdrowienia.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Pomaga uzyskać właściwy odczyt stanu zdrowia pacjenta i pozwala dotrzeć do przyczyny problemu. Theta to stan umysłu, w którym terapeuta łączy się ze Źródłem Bezwarunkowej Miłości wszystkiego co jest. W tym stanie może dokonać rozpoznania oraz całkowitego uzdrowienia na wielu poziomach: fizycznym oraz duchowym. Może uwolnić umysł z lęków i fobii oraz fałszywych przekonań, programów. Może uwolnić ciało z negatywnych wzorców odziedziczonych po linii mamy i taty. Theta Healing to skuteczna metoda oczyszczenia z traum życiowych. Dzięki temu możemy odzyskać harmonie na poziomie Ciała, Umysłu, Serca i Duszy.

Bioenergoterapia to przekaz energii aby uruchomić naturalny proces uzdrowienia ciała. Poprzez energetyczne rozpuszczenie blokad i zastojów w ciele powraca harmonia. Energia zasila organy i cały organizm zaczyna prawidłowo pracować.

To metoda skuteczna przy konkretnych schorzeniach np :
kamienie, wrzody, mięśniaki, torbiele jak również przy schorzeniach kręgosłupa, tarczycy oraz serca.

Terapeutka pracuje nad uformowaniem energii, która jak strumień lasera pozwala rozbić kamienie lub usunąć wrzody, torbiele. Energia zastosowana na głębokim poziomie czyszcząc ten organ pozwala go uzdrowić całkowicie.

To metoda wielowymiarowego wglądu w człowieka.
Odnalezienie na jakim poziomie jest problem zdrowotny lub życiowy. Czasem choroba jest wołaniem duszy lub pustką serca a czasem wynikiem życiowej traumy. Diagnostyka karmiczna pozwala zrozumieć dlaczego tak się dzieje, że chorujemy, że nie czujemy się szczęśliwi i czasami, że nie chce nam się żyć. Diagnostyka karmiczna prowadzi również w rozwoju duchowych.
Zadając sobie pytania: Kim jestem ? Jaką mam misję w życiu ? Jaką karmę niosę ? Czy w tym życiu osiągnę szczęście, miłość i obfitość ? Metoda ta pozwala znaleźć przyczyny, zrozumieć i uzdrowić wiele problemów, które wydają się nie do rozwiązania.

Techniki relaksacyjne pozwalające uwolnić emocje, oczyścić umysł i napełnić serce miłością. Medytacja prowadzi do odzyskania cząstek serca i duszy, które zostały utracone w wyniku traum życiowych. Pomaga uzdrowić serce poprzez zrozumienie i wybaczenie. Częste praktyki medytacyjne pozwalają powrócić do harmonii.

Odtwórz wideo

Zaproponuj termin spotkania

Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: FUNDACJA ODNOWA CENTRUM z siedzibą: 83-010 Jagatowo, ul. Sosnowa 6D, NIP: 6040205585.

Profil

Imię i nazwisko: Bogumiła Sowińska
Adres: al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk
Specjalizacja Terapeuta psychotroniczny