Anna Mrówczyńska-Dąbska

Absolwentka biologii na Uniwersytecie Gdańskim, od lat zafascynowana Biologią Totalną. Certyfikowany Coach CoachWise z akredytacją ICF na poziomie ACC, absolwentka ISTA PT. Certyfikat BT zdobyła biorąc udział w szkoleniach samego twórcy tej metody – Gilberta Renaud.

Nienasycona kontynuuje pogłębianie swojej wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie, uczestnicząc w kolejnych tematycznych szkoleniach i warsztatach Biologii Totalnej. Od wielu lat pozostaje na ścieżce samorozwoju. Jest zafascynowana ludźmi i holistycznym podejściem do człowieka.

Specjalizuje się nie tylko w rozwiązywaniu konfliktów związanych z kondycją zdrowotną swoich pacjentów, ale również w rozwiązywaniu konfliktów na polu seksualności, związków, relacji czy zdrowia i kondycji emocjonalnej dzieci.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Biologia Totalna to powrót do źródła, do totalnej wolności, do tego kim naprawdę jesteśmy. To wyzbycie się starych programów, które już od dawna nam nie służą, a tylko blokują nasz potencjał i radość życia. To odnalezienie odpowiedzi na pytanie: dlaczego moje życie, moje zdrowie, moje relacje wyglądają tak, a nie inaczej, gdzie jest źródło konfliktu. Podczas sesji terapeuta towarzyszy Pacjentom w podróży do zrozumienia i odnalezienia odpowiedzi na najważniejsze pytania. Czytaj więcej

Sesje te są dedykowane indywidualnym pacjentom borykającym się z różnymi chorobami bądź dolegliwościami fizycznymi, jak też dla osób, które „utknęły” w życiu, w związku, w samotności itp. To sesje dla tych, którzy czynnie poszukują odpowiedzi na pytanie dlaczego tak wygląda ich obecna sytuacja.

Są to spotkania dla pacjentów poszukujących odpowiedzi na wszelkie „dlaczego?”, zarówno w sferze swojego życia intymnego, jak i szeroko rozumianych relacji – z partnerem, rodzicami, dziećmi czy innymi ludźmi.

Zapraszam również na terapie z relacji i seksualności online. Umów się na spotkanie online.

Sesje skierowane do par, które pragną zmienić, poprawić kondycję swojej relacji i zrozumieć źródło swoich konfliktów. Do tego rodzaju pracy terapeuta wykorzystuje nie tylko narzędzia Biologii Totalnej, ale również elementy holistycznego coachingu oraz tantry. Podczas pracy para wspólnie odnajdzie odpowiedzi na pytania: dlaczego nasza relacja jest w takim, a nie innym punkcie? Jakie konflikty są w nas żywe i jak się od nich uwolnić? Jak pracować razem, a co robić osobno?

Zapraszam również na terapie z relacji i seksualności online. Umów się na spotkanie online.

Sesje dla rodziców, którzy pragną poprawić emocjonalny lub fizyczny stan swojej pociechy i odnaleźć odpowiedź na pytania: dlaczego dziecko tak się zachowuje, dlaczego choruje na tę chorobę? Dzieci są najlepszymi nauczycielami i bardzo często swoim zachowaniem lub swoimi chorobami uzewnętrzniają nie tylko swoje konflikty, ale też często nieuświadomione, nierozwiązane konflikty swoich rodziców. Na sesji terapeuta poprowadzi rodziców poprzez narzędzia Biologii Totalnej, takie jak Projekt/Cel, i będzie towarzyszyć im w znalezieniu źródła konfliktu, z jakim boryka się ich dziecko. Dzięki temu rodzic będzie w stanie uwolnić nie tylko swoją pociechę, ale często również samego siebie!

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    Ile jest 8 + 7 ?