Aleksandra Viduta

Terapeutka oddechu, ciała, ruchu i emocji.

Magister komunikacji społecznej UJ, absolwentka Szkoły Rozwoju Świadomości w Rørvig, w Danii.  Uczyła się i asystowała u wielu nauczycieli tantry, szamanizmu, pracy z oddechem (m.in. Prem Santoshi, Shachar Caspi, Michal Maayan Don, Francoise Rambaud, Pushan Govind, Nirvan Lev, John Hawken). Do pracy z bioenergetyką zainspirowała ją przyjaźń z Ines Cao – przewodniczącą stowarzyszenia bioenergetyków Argentyny. Tantra zaś przyszła do niej sama – doświadczyła jej wpierw jako przepływu energii ze swym partnerem, by następnie już świadomie oddać się zgłębianiu tej dziedziny życia. Współzałożycielka Polskiej Wspólnoty Świętej Seksualności – wraz z Shacharem Caspi i Freyą Wolną.

Członkini kolektywu artystycznego Dzika Banda, trzy lata działała w teatrze ruchu Cynada Bożeny Eltermann. Wraz z synem aktywnie spędziła pół roku w brazylijskiej wspólnocie Santo Daime. Uwielbia morze i las, taniec, ciszę, dobrą książkę. Uważa, że uczymy się całe życie.

Pracuje zarówno na ciele energetycznym, jak i na powięzi (tkance głębokiej) – głównie miednicy (tzw. „rozbrajanie miednicy”), co pomaga uwolnić traumy, urazy i frustracje seksualne. Oferuje sesje i masaże tantryczne oraz sesje oddechowe.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Dzięki elementom terapii manualnej oraz pracy z powięzią Lomi Lomi Nui przywraca swobodny przepływ energii w ciele. Poprawia ruchomość stawów, dostarcza rozluźnienia całej strukturze mięśniowo-powięziowej. To sprzyja pogłębieniu oddechu, a co za tym idzie – uspokojeniu umysłu i pozytywnym zmianom w głębokich warstwach psychiki. Możliwe jest odpuszczenie zatrzymanych w ciele emocji, dlatego masaż Lomi Lomi Noi sprzyja procesowi psychoterapeutycznemu.

Jak mówią dawne nauki hawajskich uzdrowicieli, w tym masażu najpierw oczyszczamy drogę w przyszłość, a potem robimy to z przeszłością. Oddech przypomina o byciu w tu i teraz.

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 1 + 8

    Newsletter

     

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek