Aleksandra Pawłowicz

Terapeuta refleksolog, praktyk metody EFT, Jin Shin Jyutsu, Access Bars. Absolwentka Uniwersytetu SWPS na kierunku psychologia społeczna, w trakcie odkrywania ścieżki szamańskiej. Absolwentka Szkoły OdNowa.

Jak mówi o sobie: “interesuję się holistycznym podejściem do zdrowia i życia człowieka oraz pracą z traumą. Zrozumienie natury ludzkiej oraz spotkanie się z tym, co było dla nas trudne, pozwala zaakceptować siebie, dzięki czemu doświadczamy mniej chorób, wypadków, strat.

Na co dzień praktykuję bycie bliżej siebie i podążam za swoim „Ja”. Jestem chętna, aby tych umiejętności nauczyć innych. Przy odpowiednich zasobach człowiek jest w stanie przeżyć i przetransformować ból, cierpienie, traumy i straty. Bez tych narzędzi przeżywając trudne emocje zaczynasz oddychać coraz płycej, napinasz ciało a w efekcie zamykasz swoje serce na czucie…

Refleksologiem zostałam dosłownie z powołania. Stopy nie tylko niosą nas przez życie. To książka w której czytasz rozdziały. Każdy rozdział to nie tylko opowieść, która kształtuje naszą postawę całego ciała. To emocje, napięcia które blokują przepływ życiowej energii”.

Zapraszam na zabiegi z zakresu:

Zabieg refleksologiczny w obszarze stóp jest realizowany w systematycznych sesjach refleksologicznych.

Czytaj więcej…

Zaproponuj termin spotkania

    Dane wpisane w formularzu kontaktowym są dobrowolne i będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodne z polityką prywatności. Administratorem danych osobowych jest firma: Klinika OdNowa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku 80-213, przy Al. Zwycięstwa 46/1, NIP: 6040205585.

    What is 7 + 4

    Newsletter

     

    Dołącz do naszej społeczności! Zapraszam Cię, Iza Milczarek