Refleksologiczny Turnus Zdrowia - Odchudzanie

44
33
77
88
1212
1313
1414
1515
1616
1717
1818

Refleksologiczny Turnus Zdrowia - Odchudzanie

Klinika OdNowa dba o profilaktykę zdrowia na wszystkich poziomach. Im więcej człowiek wie o sobie, tym lepiej rozumie sygnały swojego ciała. Tym samym zaczyna mocniej wspierać relacje z samym sobą i stawiać granice w relacjach z innymi.

W sytuacji, gdy już zdrowie zostało nadszarpnięte doprowadzamy do zharmonizowania organizmu co skutkuje powrotem do zdrowia.

Wydobywamy drzemiące w ludziach potencjały i pomagamy zrozumieć, że „JA” zasługuję na wszystko co najlepsze. Docieramy do wnętrza poprzez integrację ciała, umysłu i ducha. W szacunku do cudu jakim jest każdy człowiek.

 

Klinika OdNowa wraz z Hotelem Wieniawa zaprasza Cię na Refleksologiczny Turnus Zdrowia. Tym razem zgłębiać będziemy Twoje indywidualne przyczyny nadwagi jak i uruchomimy proces uzdrawiania tej sytuacji podczas trwania Turnusu.

Przed Tobą pełne wyzwań 5 dni , dzięki którym będziesz mógł spojrzeć na Siebie w nowym i zdrowym nawyku, doświadczając codziennej pracy nad Sobą.

Odkryjesz, że zajmowanie się sobą by zharmonizować swój organizmu nie tylko przynosi wymarzone rezultaty ale i może być przyjemne.

Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:

  Zaczniemy od wnikliwej diagnostyki z zakresu:
  – Tradycyjnej Medycyny Chińskiej, aby sprecyzować przyczynę Twoich dolegliwości i skompletować Twoją indywidualną strategie leczenia na Turnusie
  – Refleksoterapii, aby zobaczyć na jakim poziomie jest Twoja homeostaza
  – Twoich potencjałów do przeprowadzenia indywidualnej i jakościowej zmiany nawyków

  Nasi Terapeuci zadbają o Twoje codzienne uzdrawianie poprzez
  • zabiegi refleksologiczne stóp
  • zabiegi refleksologii głowy i twarzy
  • zabiegi terapii ciepłem
  • zabiegi i sesje indywidualne wg strategii • leczenia na Turnusie

  W swojej codziennej pracy nad Sobą nauczysz się
  • medytować
  • integrować Swoje ciało poprzez techniki uziemiania
  • dokonasz wstępnej integracji Swojego Ciała, Umysłu i Ducha, poprzez zmianę żywienia w treningu Turnusowym, abyś mógł stosownie dla Ciebie nawyki zabrać ze Sobą do domu
  •Będziesz brał udział w wyjątkowych warsztatach z zakresu zmiany stylu życia,
  zmiany swoich przekonań przez holistyczna prace nad Sobą spotkasz się ze swoim JA

  Swój pobyt zrealizujesz w przepięknych wnętrzach Hotelu Wieniawa.

  To zespół pałacowo-dworski w okolicach Trójmiasta niedaleko morza. Jest miejscem idealnym zarówno do odpoczynku, pracy i zabawy. Dla Ciebie przygotowaliśmy pokoje z wyczuciem smaku, funkcjonalności, elegancji i wygody. Z pokoi roztacza się wspaniały widok na urokliwy zabytkowy, 4 hektarowy park, w którym rosną drzewostany. Park stanowi niewątpliwą atrakcję i ozdobę hotelu. Wyjątkową zaletą jest bliskość Gdyni, Sopotu, Gdańska jak też całego pomorskiego wybrzeża morza bałtyckiego.

  Dla uczestników naszego Turnusu dostępne są: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa

  hotelwieniawa.com

  Wystartuj w swoja zmianę pod okiem wyspecjalizowanych Terapeutów z zakresu Naturoterapii i ciesz się swoim zdrowiem poprzez integracje ciała, umysłu i ducha  Uwaga Ilość miejsc ograniczona

  Chcesz poznać szczegóły? Zostaw adres e-mail:

   Organizatorzy

   Jeżeli masz pytania dotyczące kursu – zadzwoń do nas.

   (+48) 509 614 409
   sekretariat@odnowacentrum.pl