Warsztat OdNowa „Kobiece piękno”

Każda kobieta nosi w sobie wewnętrzne piękno, ale która z Was nie chciałaby wyglądać pięknie, młodo i witalnie od zewnątrz?

I. „Kobiece piękno od wewnątrz”
Nasza Terapeutka, specjalistka od dietetyki – Ania Błażowska chce podzielić się z Wami swoją wiedzą na temat sekretów pielęgnacji urody oraz żywienia i prostych zabiegów dla podtrzymania witalności skóry i włosów.

Na warsztatacie „Kobiece piękno od wewnątrz” dowiesz się, co pogarsza stan skóry i włosów oraz jaka dieta powoduje ich starzenie się.

Poznasz:
– żywność, która pozwala zachować młodość i piękno;
– toniki piękności;
– produkty żywnościowe przeciwdziałające starzeniu się;
– produkty o działaniu nawilżającym;
– produkty korzystne dla podtrzymania jędrności i elastyczności skóry;
– produkty pozytywnie wpływające na włosy;
– upiększające napary kwiatowe i ziołowe;
– przepisy na napary, przepisy żywieniowe i zalecane zioła.

Ania przeprowadzi także diagnozę stanu Twojej skóry i włosów pod kątem:
– suchej, tłustej i czerwonej skóry;
– powiększonych porów;
– skóry z plamami;
– zmarszczek;
– trądziku;
– cellulitisu;
– suchych, tłustych, cienkich i łamliwych włosów;
– siwienia i wypadania włosów;
– żylaków.

Poza tym pokażemy Ci rytuał tybetański – „Taniec smoka” i krążenie bioder – ćwiczenie Azjatek, dzięki któremu utrzymują piękną talię, a także kilka innych ćwiczeń modelujących sylwetkę.
Poznasz też moksę i zalecenia dietetyczne, które pomogą Ci pozbyć się halluksów.

II. „Kobiece piękno od zewnątrz”
W trakcie warsztatu z Edytą Błaszczyk, naszą dyplomowaną specjalistką od terapii próżniowej, poznasz sekrety pielęgnacji urody od zewnątrz. Dowiesz się, co robić, aby zachować piękny, zdrowy i młody wygląd skóry na dłużej – naturalnie.

Poznasz między innymi:
– techniki odmładzającego automasażu twarzy;
– sposoby radzenia sobie z opuchniętymi oczami;
– techniki minimalizacji zmarszczek.

Terapia próżniowa to jeden z elementów pielęgnacji ciała wywodzący się z Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Dzięki poprawie kondycji naczyń włosowatych pozwala na lepsze wchłanianie się kosmetyków (najlepiej naturalnych!), przez co dodatkowo odżywia skórę i redukuje zmarszczki. Masaż próżniowy sprawia, że Twoja skóra może intensywniej oddychać, a dzięki temu jest bardziej elastyczna, napięta i odporna na działanie czynników zewnętrznych, takich jak słońce czy wiatr.

Regularny automasaż twarzy wywołuje wzmożoną cyrkulację i przepływ krwi, a to z kolei usuwa ze skóry toksyny. Prawidłowy automasaż zwiększa produkcję kolagenu i elastyny – naturalnych wypełniaczy, co przekłada się na jędrniejszą i zdrowszą skórę. Dzięki temu twarz staje się rozświetlona, znikają obrzęki i cienie pod oczami. Twoja cera wygląda młodo, zmarszczki mimiczne zostają zredukowane, a napięcie mięśniowe zanika.

Termin:

8 grudnia 2018, godzina 11:00 -14:00

Miejsce:

OdNowa Centrum Refleksoterapii
ul. Uphagena 19, Gdańsk

Inwestycja w warsztat:

100 zł

Zapisy:

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona!

Poznaj więcej warsztatów

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości i pytania dotyczące warsztatu – nie krępuj się, zadzwoń do nas. Postaramy się odpowiedzieć na każdą kwestię. Dobierzemy odpowiedni warsztat specjalnie pod Twoje potrzeby.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl