Warsztat – Miedzy Gwiazdami, a Ziemią

♓♒ Twoja data, godzina oraz miejsce urodzenia nie są przypadkowe. Dokładnie w chwili Twojego urodzenia cały układ planetarny istniał w jednorazowej konstelacji. Twój osobisty kosmogram może być dla Ciebie kompasem, wsparciem, wskazówką lub piękną przygodą odkrywania siebie i świata – jeśli tylko chcesz.

♑♐ Zabierzemy Cię na wyprawę do najbardziej ukrytych zakamarków przeznaczenia duszy i losu na to życie, które są zapisane w planetach. Podczas tej wyprawy spotkasz swój potencjał, zdolności, talenty, również te ukryte, źródło siły życiowej, skłonności i wyobrażenia te wspierające jak i te które mogą powodować zatrzymywanie się i zahamowywanie naturalnego przepływu flow.

♉♈ Poznasz źródło i powody kryzysów życiowych, dzięki czemu zrozumiesz lepiej swój los.

♏♎ Dowiesz się dlaczego spotykają Cię powtarzające się ciągle historie, podobni partnerzy, specy-ficzne jakości i poszczególne sytuacje. Poznanie siebie i prawdziwej często nigdy nie widzianej strony swojej osobowości powoduje zmianę sposobu postrzegania swojego życia i wyzwala chęć dalszego odkrywania siebie oraz pra-cy nad sobą.

♍♌ Dostęp do tej wiedzy pozwoli Ci na dokonywanie transformacji i rozwój osobisty, a co za tym idzie wpływa na możliwości zmiany życia i losu.

♋♊ Przemieścimy się z Tobą po linii czasu zarówno w przeszłość, teraźniejszość jak i przyszłość co pozwala na rozeznanie się w potencjalnych okolicznościach, które jeszcze się nie zdarzyły.
Daje to szanse na zapoznanie się i przygotowanie do sytuacji, które mogą się wydarzyć.

Warsztat “Miedzy Gwiazdami a Ziemią” będzie podzielony na dwa etapy:

⭐ Etap 1 WYKŁAD

  • Omawiać będzie sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego.
  • Hemisfery horoskopu – wpływ rozmieszczenia planet na osobowość. Ascendent, descendent, medium coeli, imum coeli, czyli co znaczą osie horoskopu i do czego służą.
  • Podział horoskopu na domy – omówię kolejne części koła natalnego i ich znaczenie.
  • Punkty początkowe domów i ich wpływ na życie.
  • Znaki i ich władcy – krótka charakterystyka znaków i ich władców.
  • Opis żywiołów i jakości znaków, a charakter człowieka czyli gdzie może być ukryty potencjał.

⭐ Etap 2 WARSZTAT

Realizacja tematu: Astrologia ćwiczenia

  • Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników warsztatu.
  • Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości.
  • Charakter, kariera, dom, związki – nauka samodzielnego określania wpływu znaków na poszcze-gólne sfery życia.

Joanna Konopka – Astrolog. Architekt 🌃🌠

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju.

Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał.
W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.

Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

❗ Po warsztacie możliwe są dodatkowe sesje z astrologiem ❗


🗓 TERMIN
06.03.20 godz 18.00 – 20.00
07.03.20 godz. 11.00 – 13.00

📌 MIEJSCE
KLINIKA ODNOWA AL. ZWYCIĘSTWA 46/1

💸 CENA WARSZTATU

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę zaliczki w wysokości 135 zł
Pozostała cześć kwoty płatna gotówką przed rozpoczęciem warsztatu.
CENA WARSZTATU 400,00 zł

KUP BILET
🛒➡ https://evenea.pl/event/miedzygwiazdamiaziemia/
WAŻNE⚠ Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty urodzenia

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl