Astrologia (wykład + ćwiczenia): “W rytmie gwiazd” – Warsztaty Rozwojowe OdNowa

Poziom I

Astrologia wykład :

Na warsztacie omówimy sposoby rozszyfrowywania horoskopu urodzeniowego.

Hemisfery horoskopu.

Ascendent, descendent, medium coeli, imum coeli – czyli co znaczą osie horoskopu i do czego służą. Czyli kim jestem i jaki jestem.

Podział horoskopu na domy – omówię kolejne części koła natalnego i ich znaczenie. Dowiecie się gdzie jest Wasz potencjał a gdzie być może jeszcze nie odkryty diament.

Znaki i ich władcy – krótka charakterystyka znaków i ich władców

Żywioły – opis żywiołów znaków i ich znaczenie

Jakości – opis jakości znaków i ich znaczenie

Astrologia ćwiczenia:

Praca indywidualna i grupowa z horoskopem własnym i innych uczestników. Określanie swoich potencjałów osobistych na podstawie znaków i żywiołów i jakości. Ekstrawertyk czy introwertyk a może jedno i drugie? Typy osobowości na podstawie rozmieszczenia znaków i żywiołów na kole natalnym. Charakter, kariera, dom, związki- nauczymy się samodzielnie określać jaki wpływ wywierają znaki na te i inne dziedziny życia.

🙋♀️Joanna Konopka – Astrolog. Architekt

W swojej pracy skupia się na wydobyciu informacji z horoskopu osoby, o jego misji, maksymalnych możliwościach życiowych i szeroko pojętym rozwoju.

Z zawodu jest Astrologiem ale z pasji Architektem, który korzysta z wiedzy Feng Shui. Astrologia to wiele warstw danych, których wypadkowa ukazuje obrazy powiązań planetarnych, a w nich historie człowieka i jego osobisty, rodowy i karmiczny potencjał.

W połączeniu z analitycznym i jednocześnie abstrakcyjnym umysłem Joanny pozwala jej na skontaktowanie się z płaszczyzną potencjałów i ukrytych możliwości człowieka.

Astrologię, którą stosuje nazywa intuicyjno – wglądową, natomiast uzupełnieniem horoskopu jest wyliczenie wibracji numerologicznej, ponieważ te dwie dziedziny przenikają się wzajemnie i dają szerszą perspektywę w określeniu cyklu życiowego w jakim znajduje się Klient.

Uczyła się od znanych Astrologów – dr Piotr Piotrowski, Kapiel Raaj i wielu innych. Jednak każdego dnia swoją wiedzę uzupełnia literaturą oraz wyselekcjonowanymi szkoleniami.

Od wielu lat prowadzi konsultacje osobiste, ciesząc się wspólnie z sukcesów swoich podopiecznych. Pomimo wieloletniego doświadczenia w astrologii uczestniczy również w licznych warsztatach rozwojowych, np: ustawień systemowych rodowych i reinkarnacyjnych, matrycy energetycznej oraz innych. Dzięki temu ma okazję zaobserwować jak wiele jest podobieństw i kompatybilności w przejawianiu się astrologii z innymi dziedzinami.

📆 Terminy:

03.10 g. 11.00 część wykładowa poziom pierwszy – 3h

04.10 g. 11:00 ćwiczenia poziom pierwszy – 3h

📌 Miejsce: Klinika OdNowa – Centrum Refleksoterapii, Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

💸Cena: 400 zł

Rezerwacja miejsca poprzez wpłatę kwoty w wysokości 135 zł

Pełna cena warsztatu wynosi 400 zł – reszta kwoty do zapłacenia w trakcie zajęć

Kontakt i zapisy:
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://odnowacentrum.pl/

WAŻNE Podczas zakupu biletu, konieczne jest podanie swojej daty i godziny urodzenia i nr kontaktowy.

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl