VOICE HEALING PRACTICE

Warsztaty grupowe
Voice Healing Practice
z Agnieszką Kamińską

VOICE HEALING PRACTICE 🎤☯
warsztaty grupowe we wtorki od godziny 18:30 do 20:30

➡ 09 listopada – koszt 120 zł.
➡ 23 listopada – koszt 120 zł.
➡ 07 grudnia – koszt 120 zł.
➡ 14 grudnia – koszt 120 zł.

Voice Healing Practice © to głęboka praktyka uzdrowienia własnego głosu, a także uzdrawiania głosem – siebie, swojego ciała, duszy i życiowych sytuacji oraz innych osób.

Głos został nam dany, abyśmy mogli otwarcie komunikować się ze światem, wyrażać swoje emocje i śpiewać pełnym sercem. Wibracja głosu uzdrawia nas także na poziomie komórkowym, dając nam narzędzia oczyszczenia blokad fizycznych i emocji, poznania głębi siebie samego i scalenia na powrót rozbitych i zagubionych części naszej duszy.

Praktyka została stworzona przez Agnieszkę Kamińską na podstawie ponad 20- letniego doświadczenia głębokiej pracy z głosem, ciałem, wibracją, integracją psychosomatyczną oraz uzdrawiania dźwiękiem.

📋 Program warsztatów:
– uwolnienie głosu i emocji
– harmonizacja ciała fizycznego
– integracja ciała i ducha
– technologie odbudowy komórkowej
– ukojenie systemu nerwowego
– uzdrawianie kanału twórczego życia

💁‍♀️ Prowadząca: Agnieszka Kamińska
Terapeuta duchowy, pedagog transformacji, twórczyni i nauczycielka uzdrawiającej praktyki Voice Healing Practice, trenerka głosu, wokalistka, założycielka szkoły rozwoju głosu – Open Voice Studio w Gdańsku.
Specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciałem i indywidualną misją życiową, a także transformacji traum, scalaniu zagubionych części i uzdrawianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości. Pracuje holistycznie, wykorzystując uzdrawiające praktyki duchowe, psychologiczne i szamańskie, integrację psychosomatyczną, bioenergoterapię oraz pracę z ciałem.

Kilka słów od Agnieszki o tej praktyce:
„Główną zasadą Voice Healing Practice jest uzdrowić własny głos i uzdrowić człowieka głosem. Praktyka ta łączy w sobie starożytne techniki uzdrawiania wibracją i mocą własnego głosu oraz współczesne zrozumienie świadomości i kondycji człowieka.

W tej praktyce własnym mistrzem jesteś TY SAM. Dosięgasz swojego ciała, własnego serca i własnej mocy dzięki pracy z głosem, ciałem i własną mądrością. TY masz już tę mądrość i mistrzostwo w sobie, a Voice Healing Practice jest techniką, która pomoże Ci zintegrować to wszystko w sobie, w atmosferze poszanowania i bezpieczeństwa.

Gdy odzyskujesz kontakt z Twoim głębokim głosem, nawiązujesz również głębszą łączność z własną duszą, sercem i mocą, kobiecością i męskością, własną mądrością i mistrzostwem. Gdy ty uzdrawiasz siebie, możesz poszerzyć ten dobroczynny wpływ na innych. Głos integruje, leczy, wyraża, katalizuje i otwiera. Moim pragnieniem jest, aby ludzie zrozumieli, że uzdrowienie jest bardzo blisko nich samych. Gdyż jest w NICH SAMYCH.”

💸 Koszt – 120 zł za udział w jednym warsztacie w wybranym terminie.

📌 Al. Zwycięstwa 46/1, 80-213 Gdańsk

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 36 zł na konto:
Centrum Medycyny Naturalnej
28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
podając w temacie nazwę warsztatu.
Reszta kwoty (84 zł) do zapłacenia przed zajęciami na miejscu – płatne gotówką lub karta płatniczą.

🛒 BILET: odnowacentrum.pl/product/voice-healing-practice/
📲 (+48) 509 614 409
📩 sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej webinarów:

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl