Ustaw się do Życia! Ustawienia Systemowe w Gdańsku

Zapraszamy na kolejne spotkanie z Techniką Uwalniania. Tym razem tematem będzie Akceptacja.

” Każdy tęskni do osiągnięcia poziomu Akceptacji, ponieważ tu można odnaleźć wolność od większości życiowych problemów oraz doświadczenie spełnienia i szczęścia.”

D. Hawkins, “Technika uwalniania.”, Warszawa 2015

David Hawkins przypomina nam, to co już przeczuwaliśmy, że Akceptacja to drzwi do wyższych poziomów świadomości – Miłości i Pokoju. W stanie akceptacji mamy poczucie, że wszystko jest w porządku takie jakie jest. Widzimy, że inni ludzie działają tak jak potrafią, mając w danym momencie to czym dysponują. Wraz z tym pojawia się też takie spojrzenie wobec nas samych, rozumiemy że wszystko co zrobiliśmy, zrobiliśmy dlatego, że nie widzieliśmy wówczas innego rozwiązania.

Stosując Technikę Uwalniania dostrzegamy, że rozwój świadomości prowadzi do przekraczania negatywnych uczuć, programów i myśli, dzięki czemu staje się możliwy kontakt z naszym prawdziwym Ja.

Podczas warsztatów przejdziemy przez 40 – minutowy proces uwalniania negatywnych emocji, który jest autorskim pomysłem pracy tą techniką i powstał na bazie własnych doświadczeń prowadzącej. Kierując się stworzoną przez Hawkinsa Mapą Poziomów Świadomości, będziemy uwalniać emocje które nie służą naszemu życiu i zdrowiu.
Doktor Hawkins uważał, że na tyle reagujemy daną emocją, na przykład żalem czy złością, na ile jest już w nas stłumionego żalu/ złości. Źródło naszych uczuć jest wewnętrzne, a nie jak zazwyczaj sądzimy – zewnętrzne, bo na tę samą trudną sytuację, możemy zareagować na wiele różnych sposobów.

Spotkanie będzie miało 2 części:
✅ Pierwsza część – mini-wykład
✅ Druga część – zajęcia praktyczne techniki uwalniania.

👩 Prowadząca: https://odnowacentrum.pl/zespol/elzbieta-juszczyk/
Ela Juszczyk – psycholog. O technice uwalniania pisała w swojej książce, która jest dostępna przez stronę www.elajuszczyk.pl

🗓 TERMIN

15 października (czwartek), godz. 18.00-20.00

💸 CENA MINI-WARSZTATU 90,00 zł

Rezerwacja poprzez wpłatę pełnej kwoty na konto Kliniki OdNowa

Na adres email podany przy zakupie warsztatu zostanie wysłany link do pokoju z transmisją❗

Zakup biletu i otrzymanie linku jest możliwe do godziny 18.00 w dniu warsztatów.

ℹ ZGŁOSZENIA I INFORMACJE
sekretariat@odnowacentrum.pl
(+48) 509 614 409
https://www.odnowacentrum.pl/

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl