Ustaw się!

Ustaw się!

Serdecznie zapraszamy Cię na weekendowy warsztat ustawieniowy, jakiego jeszcze nie było.

“Bez radości nie ma pracy, a bez pracy nie ma zabawy.”

Kiedy rozpoznajesz siebie i zaczynasz ze sobą płynąć życie staje się pełniejsze. Pełniejsze smaków, zapachów, dźwięków, doświadczania. Ale co stoi na przeszkodzie Twojej Pełni? Co? Kto? W czym się zatrzasnąłeś? Co powraca jak bumerang odbierając Ci dostęp do zrozumienia?

Poczuj swój temat. To z nim będziemy pracować podczas naszego dwudniowego warsztatu “Ustaw się” w Klinice OdNowa. Twoja wielowymiarowość domaga się uwolnienia, byś mógł stanąć w pełni swojego Potencjału. Czas przestać ograniczać swoją przestrzeń. Dostrzeżesz wielowymiarowo swoje doświadczenie aby przekształcić je w to, co Cię ubogaca. Zamiast tracić swoją energię, która piętrzy się przy blokadach ustaw swoją energetykę tak, by Cię zasilała.

Obserwuj swoje życie już od momentu kiedy podejmiesz decyzję, że wyruszasz z nami w tę przygodę. Często już wtedy zaczyna się praca, a życie daje Ci sygnały, przychodzą wspierające znaki, mocne sny z podświadomości. Zapisuj je, a będziesz mieć poszerzony wgląd.

Nie ma przypadków. Każda jedna osoba jest właściwa dla tego Warsztatu. Każda jedna reprezentacja, do której zaprosi Cię prowadząca ustawienie będzie niosła Ci informacje o Tobie. Poznasz głębiej swoje jakości, umocnisz swoją wiedzę o sobie. My działamy wielowymiarowo dlatego też niewykluczone, że nasze prace sięgną głębiej niż jesteśmy w stanie założyć.

Warto byś zapisywał to, co się dla Ciebie wydarza. To nie tylko ważne informacje dla Ciebie płynące z Pola, ale także czas pełnej uważności na siebie, bycie w tu i teraz na 100%. W przestrzeni Kliniki OdNowa żadne słowo nie wybrzmiewa bez powodu. Wszystko po to, byś dotknął siebie jak najgłębiej.

Co z umysłu, co z serca, co dla Ciebie, a co powinno już odejść. Co zasila Twoje ciało, co daje Ci radość, co wyraża Ciebie i Twoją Prawdę, a co jest wyobrażeniem i przekonaniem na temat Ciebie. Co haczy, co Cię zatrzymuje, co nie pozwala Ci być sobą? Tu z nami staniesz do Prawdy. Poprowadzimy Cię w bezpiecznej przestrzeni.

Warsztat poprowadzą:

Agnieszka Marcyniuk – praktykująca Terapeutka Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera. Jako Terapeutka czynnie uczestniczy od kilku lat w warsztatach autorskich takich jak OdNowa Ja, Studium Siebie Samego oraz Konfrontacja. Przyjmuje Pacjentów na terapię ciepłem, czyli bańkowanie i świecowanie uszu.

Agnieszka na co dzień współtworzy miejsce mocy, czyli Klinikę OdNowa. Jako fotograf umie złapać w kadr to, co najważniejsze. Podobnie z uwagą przygląda się Pacjentom, których prowadzi przez proces uzdrawiania kwantowego. Wierzy, że zajęcia fakultatywne to dodatkowa wiedza o nas samych, to spotkanie się z własnym blokadami, trudnymi sytuacjami, konfliktami i niedożytymi emocjami przeszłości, które mają wpływ na nasze życie tu i teraz. Pracuje świadomie z pacjentem rozpoznając działające w nas mechanizmy i uwalniając je przez co uzdrowienie pacjenta jest w bezpiecznym i świadomym prowadzeniu.

Monika MIA Nowacka – współpracuje z Kliniką OdNowa w ramach autorskich warsztatów ustawieniowych. Mówi o sobie: medytacje od kilku lat pomagają mi w połączeniu ze sobą. Ten pogłębiony kontakt sprawia, że żyję bardziej świadomie, rozumiem swoje potrzeby. To daje mi większe pole do poznania prawdy. Uwielbiam pracę z emocjami i ciałem, która przynosi mi wiele satysfakcji. W kontakcie z drugim człowiekiem otrzymuję wglądy i intuicyjnie podążam za tym, gdzie prowadzi mnie Dusza. Jestem także fotografem z pasji i wykształcenia, co pozwala mi dostrzec więcej w drugim człowieku. Głęboko odczuwam energię innych ludzi i świata.

Monika stworzyła autorską metodę pracy z pacjentem polegającej na wglądach. “Światłocień duszy to przestrzeń, w której spotykamy się po to, by doznać Prawdy. Docieramy do tematów, które aktualnie są najmocniej zaznaczone. Czasami są to emocje, które utknęły gdzieś w ciele, czasami praca z wewnętrznym Dzieckiem, czasami przychodzą do nas osoby, które już odeszły aby przekazać jakąś informację. Łączę się z energią Twojej Duszy, Twoich Przodków i Przewodników. Słucham uważnie i podążam za tym co od Nich przychodzi, dla Twojego najwyższego dobra. Czasami w pracy wspomagają nas karty. Transformujemy to co zablokowane i ciemne w lekkość i zasób”.

🗓️ Termin: 30 września – 1 października
⏲️ Harmonogram warsztatu:
sobota 11:00 – 19:00
niedziela 10:00 – 16:00
🌏 Miejsce: ul. Konrada Leczkowa 1, Gdańsk (piętro 1) Klinika OdNowa Centrum Refleksoterapii
💸 Cena: 950 złotych

W celu rezerwacji miejsca należy wpłacić zaliczkę w wysokości 380 zł na konto:
28 1910 1048 2267 1522 0353 0001
Centrum Medycyny Naturalnej
ul. Sosnowa 6D 83-010 Jagatowo, Straszyn
Reszta kwoty (570 zł) do zapłacenia gotówką przed warsztatem na miejscu.

📧 sekretariat@odnowacentrum.pl
📲 509 614 409.

Do zobaczenia! 🥰

Poznaj więcej webinarów i warsztatów:

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl