"Usłyszeć Siebie - Energetyczne Uzdrowienie" - Uziemienie - bezpłatny webinar 4

Usłyszeć Siebie – Energetyczne Uzdrowienie: Uziemienie✨ Webinar 4
Terapeutki Kliniki OdNowa zapraszają na nowy 4 odcinkowy cykl bezpłatnych webinarów pt.
“Usłyszeć Siebie – Energetyczne Uzdrowienie.”
Zapraszamy na ostatni już webinar z tego cyklu 13.12.2021 o godz. 20.20 🥳
Webinar odbędzie się bezpłatnie 🆓

_______________
Twoje stopy dotykają Matki Ziemi
Wibracja Twojego Qi płynie miarowo, wystukując ten rytm, którego potrzebujesz, i który osobiście akceptujesz.
Bo masz na niego wpływ, bo umiesz podjąć decyzje, że Twoje ukorzenione Ja SŁYSZY SIEBIE.
To jest Twoja życiowa muzyka, gdyż narządy wibrują częstotliwością, która jest dla Ciebie uzdrawiająca, która odżywia i karmi Twoją duszę, abyś wreszcie rozumiał Siebie na każdym poziomie Ciała, Umysłu i Ducha.
Jesteś uziemiony, jesteś w przepływie Tu i Teraz…
_______________
Energetyczne uzdrowienie popłynie w Twoim obszarze subtelnym, a zajmą się nią dwie, uzupełniające się praktyki naturalne jakimi są:
🔹Refleksoterapia
której dobroczynne działanie polega na stymulowaniu punktów receptorowych, które odpowiadają za wszystkie narządy wewnętrzne w naszym organizmie oraz udrażnianiu punktów akupunkturowych, odpowiadających za przebieg kanałów energetycznych zwanych meridianami
oraz
🔹Voice Healing Practice
której zadaniem jest uzdrowienie własnego głosu jak również uzdrowienie człowieka głosem. Praktyka ta łączy w sobie starożytne techniki uzdrawiania wibracją i mocą własnego głosu oraz współczesne zrozumienie świadomości i kondycji człowieka. W tej praktyce własnym mistrzem jesteś TY SAM. Dosięgasz swojego ciała, własnego serca i własnej mocy dzięki pracy z głosem, ciałem i własną mądrością. TY masz już tę mądrość i mistrzostwo w sobie, a Voice Healing Practice jest techniką, która pomoże Ci zintegrować to wszystko w sobie, w atmosferze poszanowania i bezpieczeństwa.
_______________
W tę niezwykłą podróż energetycznego uzdrowienia Siebie zabiorą Cię:
🙋‍♀️ Izabela Milczarek – Terapeuta Refleksolog , Terapia Wielowymiarowa
Twórczyni zintegrowanej, holistycznej metody w pracy z Pacjentami, Praktyk Medycyny Chińskiej, Dyplomowany Terapeuta Refleksolog, Fitoterapeuta, Psycholog w zarządzaniu, założycielka OdNowa Centrum Refleksoterapii, Kliniki OdNowa, Szkoły Terapeutów OdNowa – Centrum Kształcenia Ustawicznego.
W codziennej pracy Terapeuta dotyka przyczyny i skutku syndromów jakie panują w organizmie, aby znaleźć korzeń niemocy Pacjenta. Do tego aspektu Terapeuta używa różnicowania stanu emocjonalnego poprzez chorobową manifestacje ciała i dynamik energetycznych, używając do tego Medycyny Chińskiej, Astrologii Chińskiej Bazi – 4 filarów Przeznaczenia, sztuki obserwacji wielowymiarowej ale przede wszystkim Refleksoterapii opartej o przepływy energetyczne jakie biegną w kanałach energetycznych.

👩‍🦰 Agnieszka Kamińska – Terapeuta Duchowy, Twórczyni i nauczycielka uzdrawiającej praktyki Voice Healing Practice. Pedagog transformacji, trenerka głosu, wokalistka, założycielka szkoły rozwoju głosu – Open Voice Studio w Gdańsku. Specjalizuje się w przywracaniu harmonii w relacji z głosem, duszą, ciałem i indywidualną misją życiową, a także transformacji traum, scalaniu zagubionych części i uzdrawianiu skrzywdzonych aspektów naszej osobowości. Pracuje holistycznie, wykorzystując uzdrawiające praktyki duchowe, psychologiczne i szamańskie, integrację psychosomatyczną, bioenergoterapię oraz pracę z ciałem.
______________
Webinar Usłyszeć Siebie – Energetyczne Uzdrowienie przeznaczony jest dla każdego, kto chce stanąć do Siebie w prawdzie, aby zrozumieć rytm swojego ciała, kompatybilność wibracji Siebie z wibracjami emocji, jakie przeżywamy lub nie w swojej codzienności.
Podstawą edukacyjną jest szeroko stosowana Naturoterapia, oraz wiedza z zakresu Terapii Naturalnych jakie praktykują Terapeutki w swojej codziennej praktyce z pacjentami w Klinice OdNowa poprzez terapie indywidualne oraz terapie on-line.

______________
🗓 Termin warsztatu:
Poniedziałek 13.12.2021 godz. 20.20
🔴 Transmisja na żywo:
www.klinikaodnowa.clickmeeting.com/-uslyszec…/register
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej webinarów:

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl