Totalne uzdrowienie – wprowadzenie

TOTALNE UZDROWIENIE – WPROWADZENIE🌿
☀ Izabela Milczarek wraz z Anną Mrówczyńską zapraszają na cykliczne wykłady ONLINE pt.: “Totalne uzdrowienie”. Wprowadzający webinar odbędzie się 8 marca 2021 r. 🥳
To zaproszenie do pierwszego z ośmiu webinarów jakim rozpoczynamy nowy cykl.
Wiem, „naturalnie” to nasza dewiza w codziennej pracy w Klinice OdNowa, pracujemy w niej holistycznie opiekując się naszymi Pacjentami, ucząc ich jak patrzeć na Siebie, jak słuchać swojego ciała, jak komunikować się z emocjami, aby życie w trakcie terapii było w pełnej odpowiedzialności przy Pacjencie, aby uzdrowienie było kompletne.
Terapeutki Kliniki OdNowa zapraszają Ciebie w podróż do Twojego uzdrowienia, gdzie zestawią dwie dziedziny Naturoterapii w kluczowych dla Ciebie Pacjencie temacie chorób, które dopadają społeczeństwo w realnej codzienności.
Medycyna Chińska i Biologia Totalna to bohaterki tych spotkań, to dwie dziedziny korespondujące ze Sobą w diagnostyce Pacjenta, dotykając przyczyny i korzeni chorób cywilizacyjnych, a nie tylko objawów leczonych przez medycynę zachodnią, będą wykazywały jak w świadomy sposób stosować profilaktykę zdrowia, a także leczenie chorób, które już pojawiły się w życiu.
Naturalne leczenie Pacjenta jest Totalnie uzdrawiające , kiedy człowiek pozyskuje wiedzę o Sobie Samym, zdaje Sobie sprawę z przyczyny i skutku oraz wynikającego z nich korzenia choroby i właściwego uzdrowienia, tak aby dysharmonia więcej nie powróciła.
Dzięki tej wiedzy zrozumiesz, ze sam odpowiadasz za poziom swojej energii, ze to Ty decydujesz co właśnie w danej chwili potrzebne jest Ci do świadomego rozwoju, a tym samym do uleczenia Twojej dezintegracji energetycznej na poziomie Ciała, Umysłu i Ducha 🌿☘
Zaciekawiony? 🙂
Na spotkaniu dowiesz się:
👉 co to jest Medycyna Chińska i dlaczego tak skutecznie działa
👉 czym jest Biologia Totalna i jak wiedza z jej zakresu może zaistnieć w Twoim życiu
💚 IZABELA MILCZAREK i ANNA MRÓWCZYNSKA to gospodynie poniedziałkowego spotkania.
🙋‍♀️Izabela Milczarek to Praktyk Medycyny Chińskiej, która zaprowadzi Cię w świat 5 tys. kultury obserwacyjnej człowieka z poziomu jego równowagi energetycznej, która stanowi o homeostazie.
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska to specjalista z zakresu Biologii Totalnej, która poprowadzi Cię w dynamiki i przyczyny pojawiania się chorób, abyś zrozumiał dlaczego akurat ta tendencja dotyka Ciebie Tu i Teraz.
Poznanie dwóch wielkich dziedzin Medycyny Chińskiej i Biologii Totalnej doprowadzi Cię do spokoju, zrozumienia siebie i zdeterminowanego działania na polu Twojego zdrowia.
Webinar przeznaczony jest dla każdego bez względu na wiek – ale ważny jest szacunek do Matki Ziemi i Naturoterapii, wiec jeśli takie są Twoje zainteresowania – bądź z nami i zdobądź wiedzę naturalnie.
Kiedy❓
Poniedziałek 08.03.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl