Totalne Uzdrowienie – Sensualność

☀ Izabela Milczarek wraz z Anną Mrówczyńską zapraszają na cykliczne wykłady ONLINE pt.: “Totalne uzdrowienie” 🥳 Tematem ósmego spotkania jest sensualność.
Sensualność to manifestacja Twojego meridianu Qong Mai… początku kreacji Twojego życia. Medycyna Chińska generuje Qi od pierwszej chwili Twojego poczęcia i tylko wtedy gdy o nie solidnie dbasz, już jako osoba dorosła, Twoja sensualność z poziomu wewnętrznego ognia zaczyna odżywiać Twoje ciało.
Zadając Sobie pytania czy pozwalasz Sobie na to, aby Twoje ciało odczuwało przyjemność? Przyjemność poprzez dotyk, czułość, bliskość i intymność? Poprzez dbanie o nie doświadczeniem zmysłowości życia, bycia, jedzenia, radości istnienia na tej ziemi?
Kiedy jesteś połączony ze Swoim ciałem, wiesz kim jesteś i gdzie jesteś. Co jest dla Ciebie dobre, a co nie. Co jest prawdziwe, a co nie. Ciało nie kłamie. Kiedy nie dbasz o nie, jest jak kwiat pozostawiony bez wody… usycha powoli i cicho… Jeśli poczułeś poruszenie w Swoim ciele choć minimalne… a może odwrotnie bardzo duże? A może nie poczułeś nic i to Cię zaniepokoiło – Zapraszamy na webinar.
Zaciekawiony?
Na spotkaniu dowiesz się:
👉 jak tworzy się meridian Qong Mai
👉 jak działa mój wewnętrzny Ogień życia
👉 jak Twoje ciało się somatyzuje, jeśli nie pozwolisz mu na swobodny przepływ energii
👉 jakie dolegliwości sygnalizują, że czas się zatrzymać i stanąć do prawdy
👉 jakie emocje są spychane do nieświadomości
👉 jak znaleźć odpowiedź w sobie czego pragnę i co mnie odżywia
💚 IZABELA MILCZAREK i ANNA MRÓWCZYNSKA to gospodynie poniedziałkowego spotkania.
🙋‍♀️ Izabela Milczarek to Praktyk Medycyny Chińskiej, która zaprowadzi Cię w świat 5 tys. kultury obserwacyjnej człowieka z poziomu jego równowagi energetycznej, która stanowi o homeostazie.
👩‍🦰 Anna Mrówczyńska to specjalista z zakresu Biologii Totalnej, która poprowadzi Cię w dynamiki i przyczyny pojawiania się chorób, abyś zrozumiał dlaczego akurat ta tendencja dotyka Ciebie Tu i Teraz.
Poznanie dwóch wielkich dziedzin Medycyny Chińskiej i Biologii Totalnej doprowadzi Cię do spokoju, zrozumienia siebie i zdeterminowanego działania na polu Twojego zdrowia.
Webinar przeznaczony jest dla każdego bez względu na wiek – ale ważny jest szacunek do Matki Ziemi i Naturoterapii, wiec jeśli takie są Twoje zainteresowania – bądź z nami i zdobądź wiedzę naturalnie.
Kiedy❓
Poniedziałek 26.04.2021 – godz. 20.20 🕣
💻https://odnowacentrum.pl/
📲(+48) 509 614 409
💌sekretariat@odnowacentrum.pl
 

Poznaj więcej warsztatów

Kontakt

Jeżeli masz pytania dotyczące warsztatu – zadzwoń do nas.

(+48) 509 614 409
sekretariat@odnowacentrum.pl